Vedeli ste, že Marvel superhrdinovia mali vlastné ANIME? Poďte sa naňho pozrieť!

Nenechajte si ujsť

Marvel superhrdinovia v anime verzii

Marvel superhrdinovia sú niečo, čo milujú po celom svete. Anime je zas jednoznačne najkvalitnejšia kresba na animovanom poli. A jedného dňa múdre hlavy z Marvelu napadlo spraviť si výlet do Japonska za animátorskou spoločnosťou Madhouse. Vďaka tomu vznikol projekt Marvel Anime, ktorý obsahoval 4 seriály, 2 anime filmy a jednu zvláštnosť…

Jednotlivé anime nie sú až tak dobre prijaté, keďže vplyv Japoncov na výsledný produkt je svojský. Napriek tomu povinnosť pre fanúšikov Marvelu a anime.

Zdroj: complex.com

Iron Man (2010 – seriál)

V Japonsku je vyvinutá elektráreň, ktorá nepotrebuje spaľovať fosílne palivá, takže dokáže dodávať energiu zadarmo. Tony Stark prilieta do krajiny, aby podporil tento projekt. Dokonca oznamuje, že plánuje odísť do dôchodku a tým prestane pôsobiť ako Iron Man.

Ohlásený je tiež nový model bojového obleku – Dio – ktorý však pri testoch zlyhá a Stark musí zasiahnuť. Následne sa dostáva do súboja s robotom organizácie Zverokruh a zisťuje, že nový model obleku bol ukradnutý.

X-Men (2011 – seriál)

X-Meni, stále smútiaci nad smrťou Jean Gray, vyšetrujú prípad zmiznutého mutantského dievčaťa v severnom Japonsku. To ich vedie k tajomnému vírusu, ktorý mení mutantov na monštrá.

Wolverine (2011 – seriál)

Wolverine sa vydáva do Japonska, aby vypátral svoju unesenú priateľku. Musí si ju vybojovať z pazúrov japonskej mafiejakuzy.

Blade (2011 – seriál)

Lovec upírov, tzv. Blade, je opäť v akcii a ide po stope tajnej organizácie…

https://www.youtube.com/watch?v=Sz6iX6kqfIo

Iron Man: Rise of Technovore (2013 – film)

Technologický terorista narafičí na Iron Mana atentát, a ten musí nielen vypátrať, kto je za tým, ale popri tom musí aj očistiť svoje meno.

Avengers Confidential: Black Widow & Punisher (2014 – film)

Punisher je vzatý do väzby pomocou Black Widow. Na príkaz riaditeľa Nicka Furyho vyšlú oboch na misiu, aby zastavili LEVIATHAN (globálnu teroristickú organizáciu), ktorá plánuje predať ukradnuté S.H.I.E.L.D. technológie.

Marvel Disk Wars: The Avengers (2014 – seriál)

Loki použije technológiu Tonyho Starka na zachytenie hrdinov a zloduchov v prístrojoch známych ako DISK. Skupina piatich detí dostane moc uvoľniť superhrdinov ako PokémonovÁno, toto je tá podivnosť!

Ktoré z týchto Marvel anime vás zaujalo najviac? Dali ste im niekedy šancu, alebo to nie je niečo pre vás? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -