MCU film Eternals sa odhaľuje na nových uniknutých fotografiách

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nájde sa tu nejaký fanúšik pripravovaného filmu Eternals, ktorý nám už čoskoro prinesie štúdio Marvel? Veríme, že áno a tento titul nás dráždi novými zaujímavými informáciami. Herecké obsadenie nám už bolo predstavené na tohtoročnom Comic-Cone v San Diegu režisérkou Chloé Zhao.

Eternals novinky
Zdroj: twitter.com

Prezident MCU Kevin Feige je podľa vlastných slov na všetky herecké hviezdy veľmi hrdý. Potvrdená bola krásna Angelina Jolie v podobe Theny, herec Richard Madden ako Ikaris, Kumail Nanjiani ako Kingo, Lauren Ridloff ako Makkari a Brian Tyree Henry ako Phastos. Doplní ich taktiež Salma Hayek ako Ajak, Lia McHugh ako Sprite a nestarnúci Don Lee ako Gilgamesh.

O niekoľko týždňov nato nám ešte boli oznámení ďalší traja herci a na striebornom plátne si budeme môcť užiť mladé hviezdy akými sú Kit Harington ako Black Knight a Barry Keoghan ako Druid. Treťou sa stala nádherná Gemma Chan v úlohe komiksovej Sersi.

Zaradia sa Eternals medzi úspešné projekty štúdia Marvel?

Pomocou sociálnej siete Twitter nám Marvel News priniesli nové uniknuté fotografie z prostredia Eternals, ktorých celý štáb sa usadil na Kanárskych ostrovoch. V opustenej časti začali vznikať nové budovy, ktoré si štúdio Marvel postavilo k vytvoreniu prostredia natáčania. Fotografie nájdeš priložené nižšie a pre fanúšikov tohto tímu hrdinov to určite stojí za pozretie.

Na internet sa dostáva čoraz viac a viac náhľadov a tak sa pomaly, ale isto zoznamujeme s novým Marvel projektom. Prvé dve fotografie nás zanesú do minulosti a ďalšie dve naopak do súčastnosti. Aj keď si myslím, že by už konečne mohli odhaliť aj herecké podobizne a hlavne prvé detaily ohľadom dejovej línie. Tie zatiaľ taja veľmi dobre, ale všetko by sa to malo odohrať v dávnej minulosti na počiatkoch Marvel univerza (dej by sa mal odohrať v stredoveku).

Kedy uvidíme MCU film Eternals?

Ako presne sa do MCU tento film zaradí zatiaľ nie je isté. Bude mať spojitosť s niektorými udalosťami z tohto nekonečného sveta? Prečo sa Marvel rozhodol nám priniesť práve takýto film? Otázok je naozaj veľa a všetko sa dozvieme 6. októbra 2020, kedy sú Eternals naplánovaní zasiahnuť kiná. Po Black Widow (1. mája 2020) to bude druhý a zároveň posledný MCU film budúceho roka. Tešiť sa však môžeme na poriadnu dávku úžasných seriálov.

Viac zaujímavých informácií by sa malo objaviť už čoskoro, preto nikam neodchádzajte a svoje postrehy nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -