Unesie mladý Alfred Batmanovho otca? Pozrite si castingové videá zo seriálu Pennyworth!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Mladý Alfred bude musieť vo vlastnom seriáli uniesť Batmanovho otca!

Síce sa vám tomu bude asi ťažko veriť, no už čoskoro sa dočkáme televízneho seriálu o najvernejšom sluhovi v komiksovom svete, Alfredovi Pennyworthovi. Vytvorí ho stanica Epix a ak si myslíte, že takýto seriál o starom dedkovi bude nuda, rovno vás vyvedieme z omylu. Toto bude totiž príbeh o mladom Alfredovi, ktorý nám ukáže čím všetkým si musel náš milovaný sluha prejsť ešte pred tým, ako sa začal starať o jedného z najpopulárnejších komiksových hrdinov všetkých čias.

Síce sa o seriál postará showrunner Gothamu, veľakrát nám bolo povedané, že Pennyworth nebude mať s touto show absolútne nič spoločné. Práve dnes sa však na internete objavili nové informácie ohľadom seriálu. Spôsobili to uniknuté videá z castingu, v ktorom sa čítajú skutočné repliky zo seriálu (pravdepodobne pilotného dielu). Na videách teda uvidíte britského herca Toma Brittneyho, ktorého môžete poznať so seriálov Oultander a unREAL.

Či teda herec získa túto rolu netušíme, no musíme, uznať, že by nebol zrovna zlou voľbou. Čo nám ale videá odhalili? Nuž, Alfred bol v mladosti veru úplne iným človekom. Očividne bude britskými zvykmi pohŕdať a bude pracovať pre zločincov. Jeho prvou úlohou teda bude únos Thomasa Waynea, ktorého mi dnes poznáme ako Batmanovho otca. Tvorcovia nám teda prinášajú naozaj zaujímavý príbeh o tom, ako sa Alfred dostane do rodiny Waynovcov. No a úprimne to nemusí byť vôbec zlé.

Alfredova minulosť je v komiksoch vždy pomerne zakrytá, takže bude naozaj skvelé zistiť kto vlastne ten Alfred je prostredníctvom samostatného seriálu. Keď nám teda tvorcovia stále nechcú dať poriadne seriály so Supermanom alebo Batmanom, a radšej nás chcú zasypávať Gothammi a Kryptonmi, je fajn vidieť, že sa aspoň snažia.

Bude podľa vás zo seriálu Pennyworth nový komiksový TV hit?Čo hovoríte na uniknuté castingové nahrávky? Ste radi, že dostaneme seriál o mladom Alfredovi? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: thegww.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -