Bond 25 stráca režiséra Dannyho Boylea! Zruší sa projekt?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Bond 25 stráca režiséra Dannyho Boylea!

S novým Jamesom Bondom to konečne po dlhej dobe vyzeralo naozaj dobre. Bohužiaľ, zase sme to zakríkli. Ohľadom nového dielu s najznámejším filmovým agentom tu totiž už niekoľko rokov koluje naozaj mnoho problémov. Začalo to samotným predstaviteľom Danielom Craigom, ktorý sa pôvodne nechcel vrátiť. Nakoniec sa však filmu upísal a ten dostal názov Bond 25.

Film však potreboval aj poriadne talentovanú režisérsku ruku a po mesiacoch hľadania štúdio našlo tú pravú. Vyvoleným režisérom sa stal oscarový Danny Boyle, ktorý stojí za filmami ako Milionár z chatrče, Trainspotting ale aj Steve Jobs. Išlo o fantastický výber, avšak nech sme sa na jeho Bondovku tešili akokoľvek, počnúc dneškom Boyle oficiálne od projektu odstupuje.

Danny Boyle odchádza od nového Bond filmu; Zdroj: screenrant.com

Hovorí sa, že produkčný tím nebol spokojný so scenárom, ktorý napísal práve Boyle so svojím dlhoročným kolegom Johnom Hodgeom. Očividne bol vraj príbeh oveľa netradičnejší ako klasické Bondovky a zameriaval sa aj na spoločenské hnutia ako #TimesUp a #MeToo, ktoré bojujú proti nespravodlivosti v Hollywoode. Ide teda o veľmi zaujímavú situáciu, keďže Bond 25 sa mal začať natáčať už o 3 mesiace. Ak tu však naozaj sú problémy so scenárom a producenti nechcú aby sa Boyle naďalej na projekte akokoľvek podieľal, tento film sa práve dostal do riadnych problémov.

Bude sa totiž musieť písať nanovo. Navyše Bond stojí aj na akčných scénach, takže výber režiséra bude opäť extrémne náročný. Prvé informácie nám však vravia, že štúdio by chcelo do kresla Christophera McQuarriho, ktorý sa postaral o posledné dva Mission: Impossible filmy. Nuž, sme naozaj zvedaví ako dokáže agent 007 odvrátiť túto katastrofu.

Čo hovoríte na odchod talentovaného režiséra? Myslíte, že tieto udalosti ovplyvnia kvalitu nového Bond filmu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: theguardian.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -