Seriál o mladom Sheldonovi z Teórie Veľkého Tresku prichádza v prvom traileri!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Mladý Sheldon sa predstavuje v prvom traileri!

Keď je niečo úspešné, treba z toho ťažiť čo najviac. Zatiaľ čo si filmy môžu robiť dvojky, trojky atď…, seriály to majú o niečo zložitejšie. Samozrejme, robia si druhé série a podobne, no keďže musia mať svoju štruktúru, nikdy v nich nebudú mať čas na iné príbehy. V sitcomoch to platí najviac. Tvorcovia z Teórie Veľkého Tresku sa teda rozhodli, že si urobia svoj spin-off, a zamerajú sa na jednu z ich najlepších postáv.

Naposledy čo sa o spin-off nejaký seriál pokúšal boli Priatelia. Mnohí z vás si asi pamätajú seriál Joey, ktorý sa stal úplne otrasným a musel sa zrušiť po druhej sérii. Títo chlapci však na to idú trochu inak. Ich seriál Young Sheldon totižto nebude iba ďalším sitcomom. Young Sheldon bude komediálnym seriálom, a to znamená kompletne iný druh humoru, než na aký sú fanúšikovia pôvodného seriálu zvyknutí. Bude to však fungovať?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ivtB0ucW1EQ]

Súdiac podľa traileru, fungovať to naozaj predsa len môže. Humor je vtipný, a zatiaľ výborný výkon Iana Armitagea nám krásne napovedá, že skutočne sledujeme Sheldona. Seriál sa teda bude hlavne snažiť vyrozprávať príbeh, aké to je vyrastať s trošku iným dieťaťom. Jim Parsons, predstaviteľ dospelého Sheldona na výber herca osobne dohliadal a show naozaj chváli. V seriáli by sa mal dokonca niekoľkokrát objavovať, samozrejme iba ako hlas, keďže pôjde o jeho vyrozprávanie, jeho vlastného príbehu. Neviem teda, ako sa ukážka páčila vám, no ja ako verný Big Bang Theory fanúšik, čo som bol ohľadom tohto veľmi skeptický vravím, že sa celkom teším. Young Sheldon odštartuje na CBS už 25. septembra s pilotným dielom, ktorý si zrežíroval Jon Favreau (Iron Man, The Jungle Book)!

Čo vravíte na trailer? Zaujal vás tento seriál o mladom Sheldonovi, alebo je podľa vás hlúpe, že sa takéto niečo točí? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -