Motorola moto g9 power je prekvapivo lacný smartfón plný výnimočných vlastností

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

predošlom článku sme ťa informovali o skvelých vlastnostiach smartfónu Motorola moto g9 power, ako sú jeho obdivuhodný výkonneprekonateľná výdrž batérie alebo obrovský displej Max Vision HD+.

Táto herná mašina však v sebe skrýva oveľa viac zaujímavostí, medzi ktoré patrí jednoznačne kvalitný fotoaparát a vylepšený zvuk. Netreba zabúdať ani na rôzne iné funkcie v rámci nadstavby systému Motorola My UX, a to všetko len za dve stovky!

Motorola moto g9 power
Zdroj: Martin Katler

Okrem výkonu zaujme aj fotoaparátom

Najnovší smartfón s prívlastkom power od spoločnosti Motorola je určený nielen na nezabudnuteľný zážitok z hrania rôznych mobilných hier, ale nezaostáva ani v ponúknutom fotoaparáte. Na zadnej strane nájdeš hlavný 64 MPx snímač s vysokým rozlíšením, ktorý sa postará o zachytenie každého detailu. Sústavu fotoaparátov dopĺňajú 2 MPx makro snímač so 4-násobným priblížením a 2 MPx senzor hĺbky ostrosti.

Chystáš sa do prírody, cestovať alebo len tak vo voľnom čase natáčať TikToky z pohodlia domova? Motorola moto g9 power ti bude určite skvelým spoločníkom, ktorý vďaka technológii Quad Pixel (4-násobne vyššia citlivosť na svetlo zaisťuje vyššiu ostrosť) urobí profesionálneho fotografa snáď z každého. A keď k tomu pridáš ešte 16 MPx selfie kameru a video v maximálnom rozlíšení FHD (1080p) pri 60 fps, vualá, o nezabudnuteľnú skúsenosť máš postarané.

Motorola moto g9 power
Zdroj: Martin Katler

Ďalšie užitočné vlastnosti

Nejde len o 6000 mAh batériu, s ktorou si užiješ až tri dni na jedno nabitie. Smartfón okrem toho sprevádza vylepšené vstavané audio s inteligentným ozvučením a dva mikrofóny. Poteší aj prítomnosť 3,5 mm konektora na slúchadlá.

Za zmienku jednoznačne stojí podpora NFC, takže o bezkontaktné platby sa nemusíš vôbec obávať a za tak nízku cenu máš k dispozícii aj takúto skvelú funkciu. Užitočnou vlastnosťou smartfónu je taktiež zvýšená odolnosť voči vode, čo znamená, že mu neuškodí ani dážď alebo vlhkosť. Na povrchu sa totižto nachádza špeciálna vodeodpudivá vrstva, vďaka ktorej sa kvapôčky vody zlejú do seba a z povrchu jednoducho stečú.

moto g9 power
Zdroj: Martin Katler

Čo všetko dokáže systémová nadstavba My UX?

Potrpíš si na detail a všetko vždy musí vyzerať podľa teba? Motorola myslela aj na to a ani pri tomto smartfóne opäť nechýba systémová nadstavba My UX.

Prispôsobiť si môžeš rôzne štýly, tapety a rozloženie. Niektoré funkcie dokážeš ovládať gestami – rýchla snímka, snímka obrazovky tromi prstami, odomknúť zdvihnutím a iné. Zaujme hlavne funkcia vnímanej obrazovky, ktorá ponechá zapnutý displej, dokým sa naň budeš pozerať.

Nechýba ani rozšírenie na hranie hier s názvom Moto Gametime, pri ktorom budeš mať pocit, že v rukách držíš ovládač hernej konzoly. Pri hraní dokážeš taktiež prispôsobovať rôzne audioefekty a ovládať prvky médií.

A to najlepšie? Táto kombinácia špičkového fotoaparátu, veľkej batérie, skvelého výkonu a iných užitočných funkcií ťa vyjde na menej ako 200 €. Telefón nájdeš s cenovkou už od 169 € do dvoch stoviek.

Tento článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Motorola

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -