Na Slovensko dorazila technologická značka, ktorá rozvráti trh. Inde v EÚ búra rebríčky elektronikou za fér ceny

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Cecotec vstupuje na slovenský trh s inovatívnou elektronikou za primerané ceny

Španielska značka Cecotec sa venuje oblasti elektroniky v južnej a západnej Európe a teraz vstupuje aj na slovenský a český trh. Prinesie technologicky vyspelé produkty za primerané ceny v kategóriách ako napríklad robotické a tyčové vysávače, ručné vysávače, robotické čističe okien, kávovary, televízory, produkty osobnej starostlivosti, malej a veľkej elektroniky.

Milióny predaných produktov a chuť dobyť slovenský trh

Spoločnosť Cecotec založená dvomi bratmi sa stala za 10 rokov lídrom na španielskom trhu v kategórii online i offline. Aktuálne vyrába a na svetový trh distribuuje viac ako 1800 druhov výrobkov. O jej sile svedčí 6 miliónov predaných produktov, viac ako 143 registrovaných patentov a približne 200 registrovaných priemyselných návrhov. Značka je so svojím širokým sortimentom malých a veľkých domácich spotrebičov prítomná vo viac ako 50 krajinách sveta.

Dovoz a distribúciu na Slovensku zastrešuje spoločnosť Play Electronics, s.r.o., ktorá sa posledných 15 rokov venovala výhradnej distribúcii značky iRobot na Slovensku s ročným predajom 25-tisíc robotických vysávačov. Aktuálne vstupuje na trh s ponukou robotických, tyčových, ručných vysávačov a elektrických mopov. Do konca roka ponúkne aj robotické čističe okien.

Cecotec vtrhne na slovenský a český trh ako uragán. Tento rok dovezieme 10-tisíc robotických vysávačov,“ upresňuje ambiciózne plány Denisa Kadorová, CEO spoločnosti Play Electronics, s.r.o. Tiež upresňuje svoje vnímanie španielskeho lídra: „Cecotec je moderne koncipovaná firma, ktorej stratégiou je prinášať inovatívne technológie za dostupnú cenu. Slovenskí a českí zákazníci sa majú na čo tešiť.“

Portfólio produktov nebudú tvoriť „len“ vysávače

K ponuke robotických a tyčových vysávačov na začiatku roka 2024 pribudnú kávovary a televízory s technológiami LED, QLED i OLED. Spoločnosť ponúkne aj produkty na prípravu a spracovanie jedla, následne produkty osobnej starostlivosti. Plánuje priniesť aj celú kategóriu malej a veľkej elektroniky.

logisticke centrum
Zdroj: Cecotec

Nebránime sa ani dovozu fitness strojov či iných výrobkov, ktoré uspokoja potreby zákazníkov na slovenskom a českom trhu. Na Slovensku máme vlastné sklady, na vstup na trh sme dôkladne pripravení,“ dopĺňa Denisa Kadorová.

Kompletný servis produktov Cecotec zastrešuje servisný partner Fixit. Samotná komunikácia medzi zákazníkmi a servisom ostáva v rukách distribútora.

Predaj produktov koncovým zákazníkom prebieha priamo na oficiálnej webovej stránke www.cecotecshop.sk. Produkty Cecotec sú zaradené aj v ponukách autorizovaných partnerov a predajcov elektroniky NAY, Alza, Planeo, Mall a ďalších.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -