Iron Man 3 alebo Thor: Temný svet? Ľudia rozhodli o tom, ktorý MCU film je najhorší

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, ktorý počin môžeme považovať za najhorší MCU film? Ašpirantov na víťazstvo je určite viac, ale tentokrát sa rozhodovalo medzi dvoma filmovými titulmi. Bude to Iron Man 3 alebo Thor: Temný svet? O tom, kto zasadne na trón, rozhodovali fanúšikovia na sociálnej sieti Twitter a názor si na to urobte sami.

V súčastnosti môžeme aj my z vlastnej skúsenosti potvrdiť, že dni v karanténe niekedy škodia na zdravý rozum. Každodenné prechádzky po izbách v ľuďoch spôsobia všelijaké myšlienky, čo v niektorých z nich podnietilo diskutovať o dvoch Marvel filmoch z roku 2013.

Najhorší MCU film
Zdroj: wall.alphacoders.com

Kto si odniesol titul ako najhorší MCU film?

Ak by sme sa nad tým mali zamyslieť z pohľadu verného fanúšika, vyhral by jednoznačne film Thor: Temný svet. Na Rotten Tomatoes mu svieti chabé hodnotenie 66%, čo ho robí najhorším filmom z Marvel Cinematic Universe. No treba uznať, že film má aj svoje svetlé chvíle a všetci sa určite zhodneme na tom, že výkon Toma Hiddlestona v úlohe Lokiho je jedinou pozitívnou stránkou filmu.

Pokiaľ ide o film Iron Man 3, tu sa porovnávanie s filmom Thor 2 miestami zdá ako nelogické. Veľa z nás berie tretí sólový film s Robertom Downey Jr. ako kvalitnú snímku plnú akcie a na Rotten Tomatoes má hodnotenie 79%.

Prečo sa medzi najhoršími neobjavili napríklad filmy Iron Man 2 (2010) alebo Neuveriteľný Hulk (2008)? Tieto dve snímky si určite zaslúžia taktiež svoju pozornosť a s veľkou pravdepodobnosťou by sme v nich našli oveľa viac negatív. Avšak bez ohľadu na to, čo si myslíme, fanúšikovia sa zhodli, a čiernymi ovcami MCU sú Iron Man 3 a Thor 2. Nižšie nájdete spomínanú diskusiu, ktorá vznikla na sociálnej sieti Twitter.

Ktorý film považujete vy za najhorší MCU film?

Pandémia nového koronavírusu spôsobujúci ochorenie COVID-19 prináša ľudom v karanténe nudné momenty plné premýšľania. Základom je však sedieť doma a spomaliť šírenie nákazy, čo sa nám zatiaľ darí. Ľudia tak využívajú sociálne siete viac ako obyčajne, čomu sa nik nemôže čudovať.

Ak máte iný názor, ktorý film sa dá považovať ako najhorší z MCU, sem s ním. Na oficiálnej stránke Marvelu nájdete zoznam všetkých filmoch a skúste vybrať jeden z nich. Ktorý ste si vybrali? S vaším výberom sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov.

Budeme radi, ak sa s nami podelíte o váš najhorší MCU zážitok, a ktorý film podľa vás nikdy nemal vzniknúť. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -