TOP 5 najlepších headsetov na hranie hier! Ktoré sú ideálne pre pravých hráčov?

Nenechajte si ujsť

Webový portál IGN si pre nás pripravil zoznam top 5 najlepších herných headsetov! Zoznam má 5 kategórií a v každej je jeden víťaz. Ktoré vám teda najlepšie sadnú na hlavu a dodajú vám perfektný zážitok z hry?

TOP 5: Najlepšie headsety na hranie hier

Plánujete si kúpiť nový headset? Známy webový portál IGN robil prieskum presne pre vás! V prieskume zisťovali, ktoré herné headsety sú najlepšie v piatich kategóriach, a to: najlepší bezdrôtový headset, zlatá stredná cesta, najlepší lacnejší headset, ďalší skvelý budget-friendly headset a posledná, najdôležitejšia kategória, najlepší herný headset.

IGN skúšalo kopu headsetov a podrobili ich mnohými testami. Nechýbalo počúvanie hudby, skúšanie mikrofónu pri volaní, samozrejmosťou bolo hranie hier, ale zavážilo napríklad aj to, ako naňho reagovali ľudia na verejnosti. Ktoré headsety obstáli tieto skúšky najlepšie?

Najlepšie headsety na hranie hier
Zdroj: windowscentral.com

Najlepší bezdrôtový headset

V kategórií najlepší bezdrôtový headset zvíťazil SteelSeries Arctis 7. Tento headset už na prvý pohľad vyzerá skvelo. Disponuje ako skvelým dizajnom, tak aj úžasným zvukom a mikrofónom. K SteelSeries Arctis 7 dostaneme taktiež 3.5mm jack, takže ak budeme potrebovať, náš headset si zapojíme hocikde. Taktiež má skutočne pohodlné slúchadlá a praktický mikrofón, ktorý si kedykoľvek môžeme do slúchadla zasunúť.
Headset si môžeme kúpiť napríklad na Amazone, a to za cenu 145€.

top 5 najlepších herných headsetov
Zdroj: amazon.com

Zlatá stredná cesta

Ak nechcete za sluchádlá míňať cez sto eur, no potrpíte si aj na kvalitu, táto kategória je presne pre vás. Tu dominoval pre väčšinu hráčov známy headset Hyper X Cloud II. Slúchadlá obsahujú ako USB, tak aj 3.5mm jack, takže s pripojením do zariadení taktiež nebude žiadny problém. Cloud II disponuje skvelým zvukom a pomerne dobrým mikrofónom. Na Amazone ho môžeme dostať už za necelých 80€.

top 5 najlepších herných headsetov
Zdroj: amazon.com

Najlepší lacnejší headset

HyperX Cloud Stinger je zrejme naozaj najlepšou voľbou v tejto kategórií. Za cenu 50€ dostaneme toho určite najviac. Slúchadlá disponujú skvelým zvukom a sú aj celkom pohodlné. Mikrofón už je trošku o inom a naši kamaráti budú zrejme počuť viac ako chceme. No za túto cenu sa tento headset určite oplatí. Na Amazone ho kúpime už za spomínaných 50€.

top 5 najlepších herných headsetov
Zdroj: amazon.com

Ďalší budget friendly headset

Corsair HS50 je ďalší neuveriteľný headset. Disponuje čistým zvukom, naozaj kvalitným mikrofónom a dosť dôležitou vecou, najmä pri takýchto lacnejších headsetoch. Je naozaj pohodlný a vydržíte ho mať na hlave aj celý deň! Na Amazone ho kúpite už za necelých 53€.

top 5 najlepších herných headsetov
Zdroj: amazon.com

Najlepší herný headset

Celkovo najlepším herným headsetom podľa IGN je SteelSeries Arctis Pro GameDAC. Ak nemáte zrovna peniaze na vyhadzovanie, tak to asi nebude najlepšia voľba. Headset stojí na Amazone 270€. Nevieme čo k tomuto headsetu viac napísať. Má skvelý zvuk, mikrofón, ale aj dizajn. Taktiež má zabudované ovládateľné svetelné prvky. Dostaneme k nemu aj zariadenie, ktoré nám pomôže headset nastavovať.

top 5 najlepších herných headsetov
Zdroj: amazon.com

Vyskúšali ste už niekedy niektorý zo spomínaných headsetov? Alebo si plánujete niektorý kúpiť? Napíšte nám do komentárov!

ZDROJign

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -