Najlepšie stavby vytvorené pomocou Fortnite Playground módu!

Nenechajte si ujsť

Fortnite mód – Playground

Fortnite sa pýši skvelými vylepšeniami hry. Vo Fortnite je taktiež nový Playground mód, ktorý je určený na stavanie. Mnohým hráčom to príde na štýl Minecraftu. No my vám ukážeme tie najlepšie stavby, ktoré boli zatiaľ vytvorené!

Nový Fortnite mód má naozaj úspech a nečudujeme sa tomu. Je to skvelá zábava a odreagovanie sa s kamarátmi. Mimochodom, mód tam nie je na stálo a môžete si ho skúsiť už len do 12. júla. Potom prejde opäť úpravami a uvidíme ho v ďalšej, lepšej verzií. Ak vás stavanie baví a ste tvorivý, určite tento mód skúste!

The Great Wall of Lucky Landing

Prvým hráčom, ktorý si naozaj zaslúži tu byť, je Reddit používateľ s menom VazzyCow. Ten vytvoril veľký múr okolo mestečka Lucky Landing. Jeho oficiálny názov je The Great Wall of Lucky Landing.

Fortnite Playground mód
Zdroj: reddit.com

Hotel Vacano

Ďalší Reddit používateľ a hráč Fortnite, zane415 vytvoril z Motelu Vacano jeho luxusnejšiu podobu, Hotel Vacano. V komentároch sa hneď spustila zábavná diskusia o tom, kde si budeme môcť objednať izbu.

Fortnite Playground mód
Zdroj: reddit.com

Stôl a stoličky pre obrov

Ďalším obrázkom je jedálenský stôl a stoličky pre obrov. Bohužiaľ autor obrázku, Baslero, nám na stôl nedal žiadne jedlo a tak asi ostaneme hladní.

Fortnite Playground mód
Zdroj: reddit.com

Pyramída cez celé Loot Lake

Ďalšie dielo možno nie je až tak tvorivé, no veľkosťou je jednoznačne jedinečné. Táto pyramída sa rozprestiera ponad celé Loot Lake!

Fortnite Playground mód
Zdroj: reddit.com

Kačica vo Fortnite!

Poslednou, piatou stavbou je stavba od Beanbag1992, ktorý sa podľa nadpisu na Reddite snažil urobiť Godzillu, no vyšla mu z toho kačica. Výtvor je však fenomenálny!

Fortnite Playground mód
Zdroj: reddit.com

Video – 50 najlepších stavieb

A na záver vám ako bonus ponúkame taktiež video, ktoré obsahuje 50 najlepších stavieb, ktoré boli všetky vytvorené hráčmi.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=7ytAmJsZNPo]

Ktorá zo stavieb sa vám najviac pozdáva? Hrali ste už nový mód alebo máte v pláne si ho zahrať? Najpíšte nám do komentárov!

ZDROJforbes

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -