Ant-Man a Wasp: Čo mali znamenať potitulkové scény?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Článok obsahuje spoilery k filmom Avengers: Infinity War a Ant-Man and the Wasp!

Čo mali znamenať potitulkové scény vo filme Ant-Man a Wasp?

Marvelovky do našich kín chodia už 10 rokov. My osobne dúfame, že ste si za ten čas všimli, že záverečnými titulkami ich filmy jednoducho nekončia. Vždy sa totiž po nich objavila jedna alebo viacero scén, ktoré nás nabádajú na budúce diely v tejto sérii. Inak to teda nebolo ani s najnovšou vtipnou Marvelovkou Ant-Man a Wasp, ktorá prišla len niekoľko týždňov po komiksovom hite s názvom Avengers: Infinity War.

Ten pochopiteľne skončil absolútne šokujúco, keďže po prvýkrát sa podarilo záporákovi vyhrať a pretvoriť si svet podľa jeho predstáv. Thanos zozbieral všetky kamene a lusknutím prstov nastavil balanc celej galaxii. Ak ste sa teda čudovali, prečo v potitulkovej scéne najnovšej Marvelovky zrazu nikto Ant-Manovi neodpovedal do vysielačky, bolo to práve preto, lebo zrovna v tom momente Avengers prehrali.

Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4
Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4; Zdroj: fortressofsolitude.co.za

Je to teda len ďalšia z ukážok následkov, ktoré Thanos vytvoril. Tak ako v potitulkovej scéne Infinity War, kde bol vidieť úplny chaos v meste New York, rovnako to bolo aj tu. Jediné šťastie mal teda samotný Ant-Man, keďže práve ten bol v tom momente v kvantovej ríši, kde čas a priestor fungujú na úplne odlišnej rovine. Jediný, kto v skutočnosti prežil je teda len zväčšený mravec v byte Scota Langa. Avšak, aj tá scéna bola niečím zaujímavá, keďže ukazovala kompletné ticho a nefungujúce televízne obrazovky, čím nastavila atmosféru ďalšieho filmu. Čo ale Ant-Manove uväznenie v kvantovej ríši má vlastne znamenať?

Nuž, po správnosti by som vám mal povedať, že to sa dozvieme už v máji 2019 v zatiaľ nepomenovanom pokračovaní Avengers. Avšak, vďaka fotkám z natáčania my už dobre vieme, že Ant-Man bude práve veľkým hráčom k porazeniu Thanosa. Takže ak ste znepokojení vetou: „Vrátia sa Ant-Man a Wasp?“ na konci v titulkoch, nebojte sa. Ant-Man sa nepochybne vráti práve v Avengers 4! No v akom časovom období… to veru nevieme.

avengers 4 čakajú pretáčky
Fotka z natáčania Avengers 4; Zdroj: youtube.com

Páčil sa vám film Ant-Man a Wasp? Ako si myslíte, že sa Scott dostane von z kvantovej ríše? Bude sa podľa vás cestovať časom? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -