Máme sa na čo tešiť? Toto sú najočakávanejšie seriály tohtoročnej jesene

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Článok nám na zverejnenie poskytla Ľudmila Pješčáková.

Jeseň je tu a s ňou odštartovali televízie novú sezónu svojich hitov. A ako ináč, aj tentokrát na nás čakajú obľúbené príbehy a pár skvelých noviniek, ktorých sa ja osobne už naozaj neviem dočkať. Poďme sa spolu pozrieť na tie vôbec najočakávanejšie seriály jesene 2019 až po november.

Internetová bezpečnosť pri sťahovaní filmov a seriálov
Zdroj: unsplash.com

Najočakávanejšie seriály jesene 2019

Áno, áno. Sezóna oficiálne začala koncom septembra a s ňou 4. séria emotívneho This is Us, 3. séria skvelého The Good Doctor, mierne diskutabilná 9. séria hororov American Horror Story s podtitulom 1984 či dávky humoru v Superstore, The Good Place, Mom alebo Young Sheldon. Samozrejme, nemôžeme zabudnúť ani na novinky.

Prekvapili napríklad taká malá lahôdka s názvom Why Woman Kill, novinka spracovaná podľa skutočného príbehu so skvelým Forestom Whitakerom v hlavnej úlohe s názvom The Godfather of Harlem či kriminálku z dielne Fox Prodigal Son. A toto je len zlomok začiatku seriálovej sezóny 2019/2020.

Poďme sa však pozrieť na seriály, ktoré nás čakajú a neminú tento mesiac. A začneme stanicou CBS, ktorá už 2. októbra spustí 3. série svojich akčných seriálov Seal Team a S.W.A.T. Oveľa zaujímavejší bude 4. október, kedy si na Netlixe konečne pozrieme 5. sériu skvelej gangskerky Peaky Blinders (dovtedy na streamovacej službe nebola dostupná). Taktiež sa môžete tešiť na 7. sériu Čierneho zoznamu alebo teda The Blacklist od stanice NBC.

Zdroj: backstage.com

6. október bude patriť stanici The CW, ktorá ponúkne dve superhrdinské seriály. Jeden osvedčený v podobe 5. série Supergirl, v ktorom po dlhom čase opäť uzrieme Toma Wellinga v obleku Supermana, ako ho poznáme zo seriálu Smallville. A ten druhý bude novinka v podobe Batwoman – v hlavnej úlohe s herečkou Ruby Rose. Stanica CBS ponúkne 6. sériu Madam Secretary.

Ďalšie novinky a očakávané pokračovania

7. októbra bude pokračovať minuloročná novinka stanice The CW All Americans z prostredia amerického futbalu, a 8. októbra tá istá stanica spustí 6. sériu z prostredia DC hrdinov The Flash. Nasledujúce dni budú hlavne pod taktovkou tejto televízie.

9. október prinesie novinku Nancy Drew a pokračovanie úspešného teenage seriálu Riverdale, kde budeme svedkami aj poslednej rozlúčky s hercom Lukeom Perrym, ktorý zomrel nečakane v marci tohto roku. 10. októbra bude pokračovať upírsko-vlkodlaková minuloročná novinka Legacies a s ňou dorazí aj neuveriteľná 15. séria Supernatural. Pre mňa z nepochopiteľných príčin prichádza 2. séria nových Charmed a 3. séria nezmyselného seriálu Dynasty, ktoré sa vrátia na obrazovky 11. októbra.

supernatural-sam-dean
Zdroj: dorkshelf.com

Fanúšikov Arrowa čaká 15. októbra finálna 8. séria a 18. októbra prinesie stanica Hulu svoju teenagerskú novinku Looking for Alaska, ktorá vznikla podľa rovnomennej knihy obľúbeného autora pre násťročných Johna Greena. 20. októbra sa konečne dočkáme veľkej novinky od giganta HBO pod názvom Watchmen, od ktorej všetci očakávame, že bude patriť medzi top seriály tejto jesene.

23. október poteší fanúšikov Stephena Kinga návratom seriálu Castle Rock s jeho 2. sériou, a tento mesiac uzavrie stanica HBO 27. októbra 6. sériou Silicon Valley.

Aj november prinesie pár skvelých seriálových bômb

4. novembra HBO odštartuje veľmi zaujímavú novinku, na ktorú sa ja naozaj teším a dúfam, že to bude pecka. Pôjde o seriál na založený na knihách Philipa Pullmana. Knihy boli skvelé, o to väčšie bolo moje sklamanie z filmovej adaptácie prvého dielu trilógie – Zlatý kompas z roku 2007. Film nezachránili ani také zvučné mená ako Nicole Kidman či Daniel Craig. Snáď seriál napraví meno Pullmanovým fantasy príbehom.

Najočakávanejšie seriály jesene 2019
Zdroj: starwars.com

Nová streamovacia služba Disney+ uvedie novinku The Mandalorian, a to hneď v prvý deň spustenia streamovacej služby, teda 12. novembra. O tri dni neskôr Amazon už po štvrtýkrát na obrazovky vráti skvelú alternatívnu utópiu v podobe seriálu The Man in the High Castle.

17. novembra sa môžeme tešiť na Netflix a 3. sériu skvelého The Crown, ktorý sa predstaví s novým hereckým obsadením. Uvidíme teda, či sa nová kráľovná Alžbeta v podaní oscarovej Olivie Colman dokáže vyrovnať skvelému výkonu Claire Foy, ktorá kráľovnú stvárňovala prvé dve série.

Na ktorý z uvedených seriálov sa najviac tešíte vy? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: tvguide.com, imdb.com, esquire.com

Článok nám na zverejnenie poskytla Ľudmila Pješčáková.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -