Najúspešnejší film svojho druhu bude konečne online. Doteraz zarobil 1,3 miliardy dolárov

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Miliardový herný film konečne online

Na základe sveta spoločnosti Nintendo pozýva herný film The Super Mario Bros. Movie divákov sveta plného akcie a komédie. Po ohromnom celosvetovom úspechu si ho konečne pozrieme aj online. Na celom svete sa mu podarilo zarobiť vyše 1,3 miliardy amerických dolárov (Box Office Mojo) a v čase premietania kraľoval kinám. Teraz je načase, aby kraľoval na malých obrazovkách v našich domácnostiach. The Super Mario Bros. Movie bude k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime od 5. novembra.

Legendárne štúdio Illumination sa prvýkrát spojilo s Nintendom a vytvorili adaptáciu azda najznámejšej hernej postavy vôbec. Pri opravách vodovodného potrubia v podzemí prejdú inštalatéri z Brooklynu Mario (Chris Pratt), spolu s bratom Luigim (Charles Day) tajomným potrubím, ktoré ich dopraví do kúzelného nového sveta. Keď ich ale niečo rozdelí, Mario sa vydá na úžasnú cestu s cieľom Luigiho nájsť.

S pomocou obyvateľa Hubového kráľovstva Toada (Keegan-Michael Key) a mocnej vládkyne Hubového kráľovstva, princeznej Peach (Anna-Taylor-Joy), nájde Mario svoju vnútornú silu.

Ďalšie skvelé mená v obsadení

The Super Mario Bros. Movie má aj okrem ústredných postáv veľmi výnimočné obsadenie Jack Black ako Bowser, Seth Rogen ako Donkey Kong, Fred Armisen ako Cranky Kong, Kevin Michael Richardson ako Kamek a Sebastian Maniscalco ako Spike. V snímke sí pozorní diváci všimnú aj špeciálny hlasový prejav Charlesa Martineta, ktorý už viac ako 30 rokov dabuje postavy Maria a Luigiho v hrách Super Mario.

Film režírovali Aaron Horvath a Michael Jelenic podľa scenára Matthewa Fogela. Pochádza z dielne animátorského štúdia Illumination, ktoré je tvorcom celosvetových hitov Ja, zloduch či Mimoni a mnohých ďalších.

Streamovacia služba SkyShowtime je k dispozícii na mobilných zariadeniach, Smart TV a prostredníctvom webstránky www.skyshowtime.com. Cena mesačného predplatného je 5,99 EUR, pričom do 27. novembra je možné získať ho už za 3,50 EUR mesačne.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -