Naozajstný Batman odstrašuje ľudí prezlečených za clownov, sme v bezpečí!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ľutujem Ameriku. Hurikány ktoré ohrozujú mestá, ľudia prezlečení za clownov strašiaci deti a ešte k tomu všetkému prezidentské voľby. Hold, nemajú to ľahké. Pokiaľ ste o tom ešte nepočuli od augusta behajú po USA klauni, ktorí strašia ľudí a sem tam niekoho aj unesú. Bohužiaľ to nieje reklamná kampaň na nadchádzajúci film It od Stephena Kinga, ale realita. Tento fenomén sa najnovšie dostal aj do Anglicka. Našťastie, ľudia žijúci v Cumbria Area sú v bezpečí. Chráni ich tam totižto reálny Batman.

Batman už proste vie ako na Jokera

Facebooková stránka BBC Cumbria pridala fotku, na ktorej Batman odstrašuje jedného z clownov. Batman má už s Jokerom dobré skúsenosti, a preto je asi tou najlepšou možnou obranou. Žeby sa môj článok o tom, či sa naozaj niekto nechystá stať Batmanom stal skutočnosťou? Ako sme zistili, bohužiaľ nie. Teda aspoň pokiaľ po svete nezačnú behať nasteroidovaný Bane-ovia alebo muži so spálenou polkou tváre. Vtedy by to už naozaj možno niekto začal brať vážne.

Tohto Batmana teda poslala do ulíc firma Cumbria Superheroes. Slúžilo to na to, aby sa deti z Cumbrie a vlastne z celého sveta prestali báť týchto klaunov. Vyzerá to tak, že táto kampaň pomohla. Na facebook jedno dieťa napísalo poďakovanie batmanovi, za to že tohto klauna chytil a teraz môže ísť spokojne do školy.

Batman bol teda úspešný, a deti môžu znovu spať bez strachu. Nie že by sa nám scéna ako vystrihnutá z komiksu nepáčila, ale táto situácia s klaunami je však horšia a horšia. Polícia v Anglicku zaznamenala stret s klaunami 14 krát za 24 hodín. O USA ani nehovorím, tam sú klauni už v polovici štátov.

Dúfame teda, že sa situácia zlepší, a pokiaľ nie, príde naozajstný Batman ktorý to raz a navždy ukončí.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -