Herečka Natalia Tena rozpráva nielen o Harry Potterovi a Game of Thrones | EXKLUZÍVNY ROZHOVOR

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Článok „Natalia Tena ROZHOVOR“ vznikol v spolupráci s 365.bank

Po Vladimírovi Furdíkovi, ktorého väčšina z nás pozná ako Night Kinga z Game of Thrones, a Danielovi Portmanovi, ktorý sa zase dostal do povedomia ako Podrick, to bola Natalia Tena, s ktorou sa porozprávali v 365.bank.

Natalia Tena ROZHOVOR

Na podujatí Comics Salón 2019 – 365.bank, ktoré sa konalo 20.-22. septembra v Bratislave, ste mohli stretnúť herečku menom Natalia Tena. V seriáli Game of Thrones stvárňovala divošku “Osha”, ktorá sa spriatelila s Branom Starkom. Poznať ju tiež môžete až zo štyroch Harry Potter filmov ako Aurorku menom Nymphadora Tonks. A na festivale popkultúry ste si s ňou mohli spraviť spoločnú fotku a vypýtať si podpis.

Ak ste nemali príležitosť počas septembra navštíviť Bratislavu, nepošťastilo sa vám alebo ste sa jednoducho rozhodli tohtoročný Comics Salón nenavštíviť, nezúfajte. Môžete sa s ňou totižto stretnúť aj cez internet, prostredníctvom exkluzívneho 6-minútového rozhovoru. Ten si pozriete klikom sem.

natalia tena rozhovor

O festivale 365.bank – Comics Salón 2019

Povedzme niečo málo o samotnej AnimeSHOW a Comics Salóne. Podľa organizátora Róberta Žittňana ide v podstate o tie isté akcie. Rozdiel medzi festivalmi je prakticky len v čase konania, keďže jeden sa odohráva na jar, zatiaľ čo ten druhý sa odohráva na jeseň.

Tieto dve akcie spolu predstavujú najväčší festival populárnej kultúry na Slovensku,

pričom lákajú nadšencov filmov, seriálov, hier, anime, japonskej kultúry, kníh, umenia atď. Je toho naozaj dosť, čo tieto festivaly ponúkajú. Tento fakt sa odráža aj na veľkom záujme návštevníkov, keďže tento rok sa už štvrtýkrát za sebou vypredali lístky – Comics Salón 2019 teda navštívilo vyše 10 000 ľudí. My sme z nich boli síce len hŕstka, no cítili sme, že sme veľkou súčasťou tejto 10-tisícovej rodiny. A dúfame, že podobný pocit mala aj Natalia Tena.

Ak ste tak ešte nespravili, nezabudnite si prečítať našu reportáž z festivalu 365.bank – Comics Salón 2019.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -