Ralph Rozbi-To odhalil oficiálny názov filmu pre svoje pokračovanie!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ako sa bude volať pokračovanie úžasného animáku od Disneyho?

Ako nám pomaly končí CinemaCon v Las Vegas, dozvedáme sa veľa noviniek. Všetky veľké štúdia ukazujú svetu malý kúsok z ich nových filmov. Svoje „tajomstvá“ aspoň z časti odhalí štúdia ako Warner Bros. alebo Universal. Avšak v tomto rebríčku opäť vyhráva Disney. Okrem ich krátkej 12 minútovej prezentácie ukázali aj celý film Pirátov z Karibiku: Salazarova pomsta. A aby toho nebolo málo, konečne odhalili oficiálny názov pre ich novú pripravovanú rozprávku, Ralph Rozbi-To 2.

Spolu s názvom ukázali aj prvý plagát, ktorý si môžete pozrieť pod článkom. Taktiež sa na internete objavila správa z tlačovej konferencie Disneyho, v ktorej bolo napísané: Ralph Rozbi-to uteká zo svojej hernej pasáže do sveta plného internetu už budúci rok, kedy sa film Ralph Breaks the Internet: Wreck-it Ralph 2 dostane do kín. Dave Hollis, šéf distribúcie v štúdiu Disney teda odhalil dlho očakávaný názov filmu. Zistilo sa aj, že herci Jane Lynch a Jack McBrayer sa ku svojím rolám vrátia.

Tešíte sa na Ralphov návrat? zdroj: hollywoodreporter.com

Tiež sa vráti celý výrobný tím, ktorý na svet priniesol aj prvého Ralpha. Tento káder je naozaj nabitý, nakoľko sú to tie isté osobnosti, ktoré dostali minulý mesiac Oscara za miliardovú Zootopiu. Na zozname je režisér Rich Moore a Phil Johnston. Producentom filmu je Clark Spencer. Viac sa k filmu vyjadril sám režisér Moore:

„Zobrať tieto postavy, ktoré milujeme a zoznámiť ich s našim enormným svetom internetu nám dalo naozaj zabrať. Naš produkčný tím tvrdo pracoval, aby priniesol svet, ktorý poznáme. No tento krát nám ukáže aj niečo nové, úplne inú cestu.“

Jeho kolega Johnston ho doplnil slovami:

„Sme naozaj radi, že opäť môžeme spolupracovať s Ralphom, Vaneloope Von Schweetzovou, Fix-it-Felixom a seržantom Calhounom. A samozrejme tu máme aj nové postavy, ktoré ešte neprezradíme. Jediné, čo môžem povedať je, že Ralph a Vanellope si vybudujú naozaj krásne priateľstvo.“

Niečo z minulosti  

Prvý Ralph sa do kín dostal 2.novembra 2012. V tom čase sa ukázal ako skutočný hit a úvodné víkendy rozbíjal ako sa patrí. Dokonca sa dočkal aj nominácie na Oscara a Zlatý glóbus za najlepší animovaný film. Taktiež vyhral PGA ocenenie za najlepšiu produkciu animovaného filmu. Ako bonus získal 5 ocenení Annie, ktoré zahŕňajú najlepší animovaný film, réžiu, scenár a hercov. Film bol ďalej vymenovaný za najlepší animovaný v Asociácii filmových kritikov, a výborné výsledky dostal aj v Americkej hereckej spoločnosti. Ako posledné ocenenie získal pri odovzdávaní cien Kids‘ Choice Award, ako najobľúbenejší animovaný film. Ralph jednoducho zabodoval a my veríme, že sa to podarí aj pokračovaniu. Nezabudnite sa pozrieť na spomínaný plagát, ktorý sa objavil na CinemaCone.

Plagát k pokračovaniu, zdroj: movieweb.com

Ralph príde rozbíjať kiná 9.marca 2018. Dovtedy s nami určite ostaňte naladený pre viac informácií.   

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah