Megahit Netflixu bude pokračovať, máme dátum a TRAILER

Nenechajte si ujsť

Fanúšikovia seriálového fenoménu Money Heist majú dôvod na radosť. Jeden z najsledovanejších seriálov služby sa vráti v podobe spin-offu, ktorý sa zameria na postavu Berlína. Pripraviť sa opäť môžeš na do detailov premyslenú lúpež, v ktorej nebude núdza o napätie, lásku i hromadu silných postáv.

Príde ešte tento rok

Netflix vznik seriálu Berlin oznámil ešte v roku 2021 a fanúšikovia nad správou neskrývali nadšenie. Postava svojrázneho, no nemenej charizmatického Berlína v podaní španielskeho herca Pedra Alonsa, patrila už od prvej série Money Heist k najobľúbenejším, vďaka čomu sa neskôr napriek smrti v 2. sérii objavila aj v ďalších pokračovaniach.

Teraz sa tvorca Álex Pina vráti ďaleko pred udalosti Money Heist a predstaví Berlina ako mozog novej lúpeže, v ktorej si partička zlodejov vyhliadne aukčný dom v Paríži so šperkami v hodnote desiatok miliónov.

Keďže dej je zasadený pred Money Heist, pripraviť sa môžeš na celkom novú partiu zlodejov. Budú ju tvoriť Michelle Jenner ako KeilaBegoña Vargas ako CameronJulio Peña ako RoiTristán Ulloa ako Damián a Joel Sánchez ako Bruce.

Z dávnejších trailerov je vidieť, že príbehová linka sa nebude odohrávať len na jednom mieste a okrem násilia príde aj na automobilové či motocyklové naháňačky. Geniálny plán lúpeže naštrbí aj Berlínova nová láska, ktorá je zároveň manželkou kurátora.

Ak nás však Berlín v Money Heist niečo naučil, je to skutočnosť, že na svete neexistuje problém, ktorý by šarmantný sociopat nedokázal vyriešiť. Presvedčiť sa o tom budeš môcť 29. decembra, kedy na Netflixe bude dostupných všetkých 6 dielov očakávanej novinky.

Chceš sa o seriáli Berlin dozvedieť viac? Klikaj na odkaz vyššie, kde vysvetľujeme ďalšie podrobnosti.

Zdroj: Netflix

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -