Leon Kennedy a Claire Redfield prichádzajú v prvej ukážke na Netflix seriál Resident Evil: Infinite Darkness

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

AKTUALIZÁCIA: Capcom oficiálne oznámil príchod animovaného Resident Evil seriálu, ktorý uvidíme na Netflixe v roku 2021. Stalo sa tak na streame Capcom TGS Live 2020, kde Hiroyuki Kobayashi – výkonný producent projektu – odprezentoval prvý pohľad na seriál. Zameria sa na Leona S. Kennedyho a Claire Redfield pri skúmaní veľkého, temného sídla. Originálny článok si môžete prečítať nižšie.

Netflix seriál Resident Evil: Infinite Darkness

Portugalský Netflix pravdepodobne nechcene odhalil prvú ukážku na seriál Resident Evil: Infinite Darkness. Krátky trailer sa objavil na ich oficiálnom Twitter účte, no príspevok tam nevydržal dlho a po chvíli bol zmazaný. Rýchli a šikovní fanúšikovia si však stihli video uložiť a tak je jednoducho dohľadateľné na internete.

Keďže sa zatiaľ nejednalo o oficiálne vydanie, tak informácií o filme máme veľmi málo. Z odhalenej ukážky môžeme vyčítať, že sa jedná o animovaný seriál, ktorý sa zameria na obľúbené postavy z hry Resident Evil 2. Hráči určite vedia, že hlavnými protagonistmi tohto titulu sú Leon Kennedy a Claire Redfield.

Vydanie je naplánované na rok 2021, presný dátum zatiaľ známy nie je. Viac informácií sa nepochybne dozvieme s oficiálnym príchodom ukážky, o ktorom vás budeme včas informovať. Už teraz ale vieme potvrdiť, že sa nejedná o hraný seriál Resident Evil, ktorý Netflix pripravuje v spolupráci s vývojárskym štúdiom Capcom.

Ďalšie nadchádzajúce adaptácie

Koncom augusta sme sa totiž dozvedeli, že streamovacia služba pracuje na hranom seriáli, ktorý sa zameria na rodinu Alberta Weskera, hlavného antagonistu celej zombie série. Jeho plánovaný dátum vydania síce nepoznáme, no tešiť sa môžeme na osem epizód s hodinovou minutážou. Všetky podstatné informácie o seriáli nájdete zhrnuté v tomto článku.

Netflix teda pripravuje animovaný film a hraný seriál, no čaká nás toho omnoho viac. Oznámený bol aj reboot filmovej série, ktorý vraj prinesie vernejšie držanie sa videohernej predlohy. V hraných filmoch by sa mali objaviť ikonické postavy ako Claire Redfield, jej brat Chris Redfield, Leon Kennedy, Albert Wesker a v neposlednom rade Jill Valentine v hlavnej úlohe.

Resident Evil
Zdroj: gematsu.com

Fanúšikovia sa na nové filmy veľmi tešia, keďže nekonečná séria s Millou Jovovich bola katastrofálna. Viac o reboote filmovej série nájdete na tomto odkaze. V neposlednom rade tu máme hru Resident Evil Village, ktorá sa už budúci rok dostaví na PlayStation 5, Xbox Series X a osobné počítače.

Svet Resident Evil tak naberie druhý dych naprieč všetkými médiami. Animovaný seriál, hraný seriál, nová filmová séria a očakávané herné pokračovanie. To všetko nás čaká už v najbližších rokoch a my sa toho nevieme dočkať.

Na ktorý z vyššie spomenutých titulov sa tešíte najviac? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -