Nová Walking Dead teória naznačuje, že odchod Ricka bude brutálny! Čo sa stane?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Nová Walking Dead teória naznačuje, že odchod Ricka bude brutálny!

Každého z nás určite prekvapila správa o tom, že hlavný herec zo seriálu The Walking Dead odchádza. Andrew Lincoln, predstaviteľ šerifa Ricka, ktorého sme sledovali od prvej epizódy a ktorý patril medzi hlavné dôvody, prečo bol seriál taký populárny aký bol, skutočne odchádza. Pripravovaná deviata séria bude teda pre neho tou poslednou a každý z nás sa odvtedy snaží špekulovať nad tým, ako by mohla takáto postava zo seriálu vlastne odísť.

Zabije ho niekto? Odíde Rick dobrovolne za účelom preskúmania nových oblastí? Nebodaj ho kusne walker ako jeho syna? Nuž, jeden z fanúšikov sa poriadne pozrel na nový trailer z Comic-Conu a počas jeho analýzy prišiel na naozaj až hrôzostrašný Rickov koniec. Pretože ak je jeho teória pravdivá, už teraz môžeme konštatovať, že pôjde o naozaj šokujúcu udalosť. Čo teda jeho teória naznačuje?

Podľa analýzy niektorých záberov fanúšik prišiel na to, že Ricka zabijú dobodaním. Neskôr však prišiel ešte aj na to, kto by za týmto úkonom mohol stáť. Podľa neho sa samotným vrahom stane Darryl a Maggie, ktorí sa na konci ôsmej série obrátili proti Rickovi, keďže Negana uväznil a nezabil. Nakoniec ešte poukazuje aj na to, ako zo seriálu odíde Maggie, pre ktorú by tiež malo ísť o poslednú sériu.

Ju vraj zabije samotná Michonne a pomstí sa tak za Ricka. Nuž, išlo by teda určite o silný koniec, ktorý by príliš túto milovanú postavu neuctil. Išlo by však o celkom logický záver udalostiam, ktoré nám scenáristi načrtli na konci ôsmej série. Každopádne, Walking Dead je momentálne kritizované za to, že sa bojí zabíjať svoje postavy, narozdiel od konkurencie Game of Thrones. Žeby ich teda takýto akt konečne vrátil späť k seriálom, ktoré sú odvážne a neboja sa robiť radikálne zmeny? Uvidíme.

Zdroj: youtube.com

Aký by bol váš názor, keby takto Rick skutočne z tohto seriálu odišiel? Ako tipujete vy, že Rick vo Walking Dead skončí? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -