Sexy Alexandra Daddario a vypracovaný The Rock na nových plagátoch pre Baywatch: Leto sa blíži!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Baywatch plagáty hlásia, že sa blíži leto!

Aj vy si každé ráno v tej zime hovoríte, že už konečne potrebujete leto? Presne toto nám pripomínajú aj nové plagáty pre Baywatch, ktoré hovoria jasnou rečou. Nebojte, leto sa blíži. Je však vidieť, že klamú, pretože všetci majú topánky do snehu a zasnežené pozadie. Haló, nám tu mrznú sople v nose! Našťastie, na nový filmový reboot Baywatchu nemusíme čakať až do leta! V slovenských kinách sa totižto film ukáže už 18. 5. 2017. Zo seriálovej Pobrežnej Hliadky vytvorí režisér Seth Gordon akčnú komédiu. Čakám niečo na štýl 21 a 22 Jump Street a ja osobne takýto druh komédii milujem. Stačí si sadnúť do kina, vypnúť, a zabaviť sa. A pri tom pozerať na nádherné oči Alexandry Daddario. „Oči“.

Pokiaľ ste stále nevideli ešte viac nadupaný druhý trailer na tento film, napravte svoju chybu. Baywatch bude z veľkej časti stáť na svojom úžasnom hereckom obsadení. Uvidíme Sexy Alexandru Daddario, Kelly Rohrbach ale aj Priyanku Chopra. Vypracované telá nám ukážu The Rock a Zac Efron. Schválne som pri týchto dvoch menách vynechal Jona Bassa, a na plagáte uvidíte prečo. Neboj Jon, stotožňujem sa s tebou..

Baywatch
Zdroj: screenrant.com
Baywatch
Zdroj: Screenrant.com
Baywatch
Zdroj: screenrant.com
Baywatch
Zdroj: screenrant.com
Baywatch
Zdroj: screenrant.com
Baywatch
Zdroj: screenrant.com
Baywatch
Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -