Filmy

Sexy Alexandra Daddario a vypracovaný The Rock na nových plagátoch pre Baywatch: Leto sa blíži!

Baywatch plagáty hlásia, že sa blíži leto!

Aj vy si každé ráno v tej zime hovoríte, že už konečne potrebujete leto? Presne toto nám pripomínajú aj nové plagáty pre Baywatch, ktoré hovoria jasnou rečou. Nebojte, leto sa blíži. Je však vidieť, že klamú, pretože všetci majú topánky do snehu a zasnežené pozadie. Haló, nám tu mrznú sople v nose! Našťastie, na nový filmový reboot Baywatchu nemusíme čakať až do leta! V slovenských kinách sa totižto film ukáže už 18. 5. 2017. Zo seriálovej Pobrežnej Hliadky vytvorí režisér Seth Gordon akčnú komédiu. Čakám niečo na štýl 21 a 22 Jump Street a ja osobne takýto druh komédii milujem. Stačí si sadnúť do kina, vypnúť, a zabaviť sa. A pri tom pozerať na nádherné oči Alexandry Daddario. “Oči”.

Pokiaľ ste stále nevideli ešte viac nadupaný druhý trailer na tento film, napravte svoju chybu. Baywatch bude z veľkej časti stáť na svojom úžasnom hereckom obsadení. Uvidíme Sexy Alexandru Daddario, Kelly Rohrbach ale aj Priyanku Chopra. Vypracované telá nám ukážu The Rock a Zac Efron. Schválne som pri týchto dvoch menách vynechal Jona Bassa, a na plagáte uvidíte prečo. Neboj Jon, stotožňujem sa s tebou..

Baywatch

Zdroj: screenrant.com

Baywatch

Zdroj: Screenrant.com

Baywatch

Zdroj: screenrant.com

Baywatch

Zdroj: screenrant.com

Baywatch

Zdroj: screenrant.com

Baywatch

Zdroj: screenrant.com

Baywatch

Zdroj: screenrant.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár