Disney pripravuje pokračovanie k obľúbeným filmom Príšerky s.r.o. Akú bude mať podobu a kto sa oň postará?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Príšerky s.r.o. dostanú pokračovanie

Konečne sme sa dočkali ďalších nových informácií o pripravovanom pokračovaní našich obľúbených detských filmov. Príšerky s.r.o. (známe aj ako Monsters, Inc. alebo Monsters a.s.) dostanú dlho očakávané pokračovanie. Môžeme sa teda tešiť na novú nálož príšer, zábavy a príbehov. Vráťme sa teda do detstva a zhrňme si, čo o pripravovanom projekte vieme.

Pokračovanie bude niesť podobu seriálu, čo je veľkou zmenou od pôvodných formátov príbehu. Vieme už dokonca aj jeho názov – Monsters at Work (po slovensky Príšerky v práci). Na rozdiel od filmov, tento seriál nebude pripravovať štúdio Pixar Animation Studios, ale Disney. Následne ho aj zverejní na svojej platforme Disney+.

Príšerky s.r.o.
Zdroj: geektyrant.com

Čo prezradil Billy Crystal?

Riaditeľ Disney Bob Iger oznámil toto pokračovanie už v roku 2017, no odvtedy sme o ňom veľa nepočuli. Minulý rok sa však konečne začalo s prípravami. Pod palcom budú seriál mať Billy Crystal ako Mike Wazowski a John Goodman ako James P. „Sulley“ Sullivan. Crystal dokonca prezradil, že niekoľko epizód je už aj hotových.  Pre rozhovor s portálom Collider poskytol nasledujúce informácie:

„Seriál je časovo zaradený šesť mesiacov po tom, ako skončili Príšerky s.r.o. … Vytvorili sme mnoho nových, mladých a skvelých postáv s niekoľkými úžasnými dablérmi a John a ja sa vraciame k svojim postavám.“

Zdôveril sa aj, že zatiaľ ale netuší, kedy sa seriál na platforme objaví. Počas pandémie pracujú veľmi obmedzene. Niečo však zvládli aj doma či samostatne v odľahlom štúdiu v Burbanku. Napriek tomu, že dátum ešte ani on nepozná, sľubuje nám naozaj kvalitné výsledky.

Okrem Crystala a Goodmana sa vracajú aj niektorí iní dabléri. Medzi nimi Jennifer Tilly ako Celia Mae, John Ratzenberger ako Abominable Snowman a Bob Peterson v úlohe Roza. Medzi nováčikov zase patria Ben Feldman, Kelly Marie Tran, Henry Winkler, Lucas Neff, Alanna Ubach, Dtephen Stanton a Aisha Tyler. V úlohe výkonného producenta sa objaví Pete Docter (Soul).

monsters at work
Zdroj: tipsclear.in

Kúsok z príbehu

Príbeh je zasadený pol roka po udalostiach z filmu a jeho hlavnou postavou bude Tylor Tuskmon, ktorý práve dokončil svoje strašidelné štúdium na univerzite. Pracuje ako mechanik vo firme na strašenie a sníva o tom, že jedného dňa sa pripojí k Mikeovi a Sulleymu.

Tešíte sa na nové pokračovanie k filmu Príšerky s.r.o.? Čo od neho čakáte? Vaše dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: movieweb.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -