O čom bude nová séria Star Wars filmov? Odhalenia tajných zdrojov potešia fanúšikov

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

O čom budú nové Star Wars filmy?

Od tajných zdrojov priamo zo štúdia Disney, ktoré je vlastníkom Lucasfilmu sa dozveáme, o čom budú nové Star Wars filmy. Konečne tušíme, do akej éry budú zaradené. A fanúšikovia sa naozaj majú na čo tešiť.

Po veľkolepom ukončení ságy Skywalkerovcov, ktorá začala pôvodnými Hviezdnymi vojnami ešte v roku 1977, neustále rozmýšľame nad budúcnosťou. Nie je to o tom, či bude séria pokračovať. Už dlhšie totiž vieme, že aj keď hlavná dejová linka skončila, čaká nás úplne nový príbeh, ktorý sa bude týkať rozdielnych postáv.

buduce star wars filmy
Zdroj: citynews1130.com, wikipedia.org

Filmové štúdio má už predom rezervované tieto tri dátumy premiér:

Nepomenované Star Wars I – 16. december 2022
Nepomenované Star Wars II – 20. december 2024
Nepomenované Star Wars III – 18. december 2026

Do budúcnosti série sú zamiešané aj mená ako Rian Johnson či Kevin Feige. Režisér Star Wars: Epizóda VIII – Poslední jediovia, tvorca fantastických epizód seriálu Breaking Bad atď. by sa mal postarať o vlastnú trilógiu. Šéf Marvel Studios by zasa mal produkovať minimálne jeden ďalší Star Wars projekt. Nie je známe, či sa ich práca bude prekrývať a uvidíme ju vo vyššie uvedených dátumoch, no budúcnosť bude veľkolepá. Toto k tomu povedala Kathleen Kennedy, prezidentka Lucasfilmu:

“Riešime našu ďalšiu ságu. Nie len trilógiu, tu je reč skôr o budúcich 10 a viac rokoch.”

Yoda
Zdroj: denofgeek.com

Nové odhalenia

Teraz sa k nám dostávajú vzrušujúce odhalenia, ktoré sa týkajú nadchádzajúes série, teda s najväčšou pravdepodobnosťou aj troch vyššie uvedených Star Wars filmov.

Zahraničný portál cituje nepomenované tajné zdroje, keď odhaľuje, že nové Star Wars filmy budú zasadené do éry „The High Republic„, konkrétne asi 400 rokov pred udalosťami Epizódy IX: Vzostup Skywalkera. Dôležitým detailom je aj to, že v mytológii vesmíru v tomto čase ešte nebolo nastolené pravidlo rovnosti Jediov a Sithov. Tiež je možné, že uvidíme Yodu, ktorý už bol rytierom Jedi, no vedomosťami a schopnosťami sa ešte neblížil tomu, ktorého sme spoznali v Epizóde V: Impérium vracia úder.

Údajne nemá ísť o trilógiu či séria v tradičnom zmysle, ale o zhluk filmov, ktoré budú nejakým spôsobom poprepájané. Na starosti ich podľa všetkého mali mať tvorcovia Game of Thrones. Dvojica David Benioff a D.B. Weiss však nakoniec od projektov ustúpili. Oficiálny dôvod bol taký, že sa chcú venovať niečomu inému.

Nie je jasné, kto sa o tieto filmy postará. Majte tiež na pamäti, že tajné zdroje sa môžu mýliť. V príade, že sa nemýlia nám však napíšte do komentárov, čo si o nich zatiaľ myslíte.

Zdroj: makingstarwars.net, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -