Eternals odhaľujú ďalšie skvelé zábery. Nová marvelovka sľubuje príchod jedného z najlepších MCU filmov

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Mesiac od vydania dlho očakávaného MCU filmu Eternals nás štúdio Marvel potešilo skvelou upútavkou, ktorá opäť obsahuje ďalšie nové zábery. V nadchádzajúcej marvelovke sa partia mocných superhrdinov stretne proti nepriateľským Deviantom a najsinejšia rodina Marvelu sa po dlhých mesiacoch odkladania ocitne už 5. novembra 2021 na veľkom plátne, čo si určite nemôžeš nechať ujsť.

Eternals vytvoril v roku 1976 známy komiksový spisovateľ Jack Kirby. Ešte predtým však stihol vytvoriť pre konkurenčné DC božskú rasu New Gods. Napokon sa do Marvelu vrátil a vďaka tomu sa dnes môžu fanúšikovia tešiť na famózne vesmírne dobrodružstvo. Jeho víziu preniesla do filmovej podoby oscarová režisérka Chloé Zhao (Krajina Nomádov).

MCU film Eternals
Zdroj: reddit.com

Nové zábery z MCU filmu Eternals

Eternals, žijúci na Zemi tisícky rokov, musia po udalostiach Avengers: Endgame vystúpiť z tieňov a chrániť Zem pred ich nepriateľmi, rasou Deviants. A keď si spomenieme, akou hrozbou bol pre Avengers jeden Deviant/Eternal Thanos, niet divu, že Eternals vyšli z úkrytu a spoločne budú čeliť naozaj nebezpečnej hrozbe.

Nadchádzajúci film by mal byť epický a veľký na takej úrovni, ktorú v Marvel Cinematic Universe nepoznáme. Odohrávať sa bude naprieč časom, od pradávnych vekov až po prítomnosť. Zároveň predstaví obrovský počet nových postáv s hviezdnym hereckým obsadením. Angelina Jolie ako Thena, Richard Madden ako Ikaris, Gemma Chan ako Sersi, Salma Hayek ako Ajak, Kumail Nanjiani ako Kingo, Ma Dong-seok ako Gilgamesh, Barry Keoghan ako Druig, Brian Tyree Henry ako Phastos, Lauren Ridloff ako Makkari, Lia McHugh ako Sprite. A v neposlednom rade Kit Harington (Hra o tróny) ako Black Knight.

Tešíš sa na MCU film Eternals a vychutnal si si nové závery z tejto veľkolepej komiksovej výpravy? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -