Nový Netflix film Red Notice trhá rekordy. Aké neskutočné množstvo ľudí si ho pozrelo len za prvý deň? 

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Netflix film Red Notice je najsledovanejším otváracím dňom na streamovacej službe

Na platformu Netflix prišila najdrahšia snímka z ich produkcie. A to nie je jediný rekord, ktorý nový Netflix film Red Notice stihol pokoriť.

Jeden z hlavných predstaviteľov tejto novej Netflixovky – Ryan Reynolds, nie je v populárnom subžánri buddy filmov žiadnym nováčikom. V roku 2021 si zahral v snímke Zabijakov osobný strážca 2. V ňom stvárnil charakter, ktorý je mu blízky, a ktorý si už prakticky aj prisvojil. Komický akčný hrdina, ktorého funkcia spočíva ako v pobavení, tak aj v ohúrení, je tento raz sám v nemom úžase.

Ako nám Reynolds odhalil na svojom Twitteri, Red Notice zaznamenal najväčší otvárací deň na Netflixe v histórii tejto streamovacej služby.

Ku oslavám sa následne pridali aj zvyšní dvaja herci z hlavnej trojky hviezdneho hereckého obsadenia. Takto reagovala Gal Gadot:

A takto Dwayne The Rock Johnson:

Úryvok z recenzie

…Akčná komédia ponúka to, čo sa od nej aj dalo očakávať. Dramatické úteky pred políciouprestrelky, bitky, mučenie, mužov milujúcich moc a humor, ktorý je ako v každej z vymenovaných kategórií, tak aj v dialógoch a akciách postáv. Veľkým plusom je to, že film pri písaní scenára pravdepodobne nebrali vážne ani samotní tvorcovia. Dej je nastavený tak, aby mal vždy priestor pre komično. Dynamika dvojice Reynolds – Johnson síce funguje, ale až príliš stavia na ich odlišnostiach. To, čo kedysi fungovalo pre legendárnu dvojicu Terrence Hill a Bud Spencer, nie je vždy tým, čo sa dá tak ľahko dosiahnuť…

PReČÍTAJTE SI CELÚ RECENZIU FILMU RED NOTICE

Zdroj: twitter.com, nme.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -