Nový Netflix film Red Notice trhá rekordy. Aké neskutočné množstvo ľudí si ho pozrelo len za prvý deň? 

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Netflix film Red Notice je najsledovanejším otváracím dňom na streamovacej službe

Na platformu Netflix prišila najdrahšia snímka z ich produkcie. A to nie je jediný rekord, ktorý nový Netflix film Red Notice stihol pokoriť.

Jeden z hlavných predstaviteľov tejto novej Netflixovky – Ryan Reynolds, nie je v populárnom subžánri buddy filmov žiadnym nováčikom. V roku 2021 si zahral v snímke Zabijakov osobný strážca 2. V ňom stvárnil charakter, ktorý je mu blízky, a ktorý si už prakticky aj prisvojil. Komický akčný hrdina, ktorého funkcia spočíva ako v pobavení, tak aj v ohúrení, je tento raz sám v nemom úžase.

Ako nám Reynolds odhalil na svojom Twitteri, Red Notice zaznamenal najväčší otvárací deň na Netflixe v histórii tejto streamovacej služby.

Ku oslavám sa následne pridali aj zvyšní dvaja herci z hlavnej trojky hviezdneho hereckého obsadenia. Takto reagovala Gal Gadot:

A takto Dwayne The Rock Johnson:

Úryvok z recenzie

…Akčná komédia ponúka to, čo sa od nej aj dalo očakávať. Dramatické úteky pred políciouprestrelky, bitky, mučenie, mužov milujúcich moc a humor, ktorý je ako v každej z vymenovaných kategórií, tak aj v dialógoch a akciách postáv. Veľkým plusom je to, že film pri písaní scenára pravdepodobne nebrali vážne ani samotní tvorcovia. Dej je nastavený tak, aby mal vždy priestor pre komično. Dynamika dvojice Reynolds – Johnson síce funguje, ale až príliš stavia na ich odlišnostiach. To, čo kedysi fungovalo pre legendárnu dvojicu Terrence Hill a Bud Spencer, nie je vždy tým, čo sa dá tak ľahko dosiahnuť…

PReČÍTAJTE SI CELÚ RECENZIU FILMU RED NOTICE

Zdroj: twitter.com, nme.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -