Nový Predátor si nás odchytí priamo pred našim domom. Ľudí bude totiž tentokrát loviť v meste!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Od posledného filmu zo série Predátor už ubehol nejaký čas, avšak to sa budúcim rokom zmení. Štúdio Fox totiž už dlhšiu dobu pracuje na reboote, pričom už sa dokonca skončilo natáčanie. Či zlý, alebo dobrý, na naše plátna sa nový Predátor dostane 2. augusta 2018. O príbehu samotnom sme sa zatiaľ nedozvedeli takmer nič. Riaditeľka Foxu nám ale teraz odhaľuje celkom vzrušujúce informácie, ktoré by novinke mali dodať originalitu.

Skvelé novinky a optimistická nálada

Stacey Snider sa nedávno rozrozprávala s portálom Variety, a samozrejme sa dostalo aj na tému nového Predátora. V rozhovore sa diskutovalo najme o možnosti toho, že z filmovej série sa vytratí originalita. Jej to však nedalo, a využila šancu pochváliť režiséra Shanea Blacka. Okrem toho, že zasadenie príbehu do mestskej oblasti je potvrdené, nás šéfka Foxu rázne presviedča o kvalite filmu. K novému Predátorovi sa vyjadrila takto:

Prichádza od nás nový Predátor, ktorý je absolútne neočakávaný s pocitom čerstvého pohľadu. Pôvodne som si predstavovala, že budeme pracovať z scenára, ktorý by ste čítali večnosť, aby sa nakoniec uzavrel v boji v džungli. Emma Watts sa však rozhodla úlohu režiséra a scenáristu dať talentovanému človeku menom Shane Black. Jeho verzia sa od prvej stránky nečítala, ako klasický Predátor. Príbeh je totiž zasadený v meste. V centre akcie sa nachádza mladý chlapec so svojim otcom.

The Predator
Zdroj: predator4-movie.com

Nový Predátor svojim rozhodnutím zmeniť typickú oblasť, v ktorej sa príbeh odohráva, niektorých fanúšikov naštval. Kreatívny tím, ktorý za filmom bude stáť by nám však mohol ponúknuť istý pocit istoty. Veď sám Shane Black pracoval na hitoch ako The Nice Guys, alebo Kiss Kiss Bang Bang. Vďaka nemu na čele tímu by sme sa teda mali cítiť optimisticky. Herecké obsadenie tvoria mená ako Boyd Holbrook, Olivia Munn, Edward James Olmos, Jacob Tremblay, Trevante Rhodes, Keegan-Michael Key a Thomas Jane. To je tiež veľmi dobrá správa.

Čo čakáte od nového Predátora, ktorý sa k nám dostane 2. augusta 2018? Veríte talentovaným filmárom, ktorý majú snímku na starosti, alebo sa bojíte, že počin nevyjde a na kvalite zbytočne potrpí meno filmovej série? Aj keď možno každý z nás očakáva niečo rozdielne, držme rebootu palce.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -