FilmyNovinky

Promo obrázok na Avengers: Endgame odhaľuje hrdinov v nových oblekoch!

Mnohokrát sa pri filmoch od Marvel stáva, že hračky, LEGO sety či promo obrázky toho odhalia oveľa viac, ako samotné ukážky. A pokiaľ nás čítate už nejaký ten piatok, tak určite viete, že sa s týmito únikmi veľmi radi zaoberáme. Práve preto nemôžeme prehliadnuť ani najnovší promo obrázok na film Avengers: Endgame, ktorý slúži na propagáciu hračiek či tričiek s filmovou tematikou.

Tentokrát však ide o oficiálny pohľad na postavy v nových kostýmoch. Presnejšie sa nám ukazuje pôvodná šestka hrdinov, teda Thor, Iron Man, Captain America, Black Widow, Hawkeye/Ronin a Hulk. Ako sa teda naše obľúbené postavy opäť zmenia po vizuálnej stránke?

Nové promo na Avengers: Endgame

Vyzerá to tak, že Thorovi ostáva jeho look z Infinity War, samozrejme aj s novou zbraňou Stormbreaker. Iron Manov nový oblek obsahuje viac zlatej farby, čo nám potvrdila aj uniknutá fotka LEGO postavičky z pred pár dní. Captain America sa vzdal svojho “Nomad” kostýmu, pričom sa tento nový viac podobá na ten z Civil War.

Avengers: Endgame

Zdroj: reddit.com

Black Widow má späť svoje červené vlasy z predošlých filmov a dokonca ich má zopnuté v cope. Hawkeye má zas nahodený nový účes alá Ronin. Najväčším prekvapením je Hulk, ktorého vôbec po prvýkrát uvidíme inak, ako v fialových šortkách. Taktiež vyzerá oveľa chudšie, čo môže naozaj naznačovať príchod Professora Hulka.

Ako som spomenul vyššie, úniky hračiek, LEGO setov a promo obrázkov máme naozaj radi. V najnovšom rozhovore s portálom Collider sa však k tejto téme vyjadril samotný režisér filmu, Joe Russo!

“Na týchto únikoch hračiek je zaujímavé to, že 99 percent času nie sú presné. Pretože hračky sú, úprimne, vytvárané podľa starých konceptov alebo podľa úplne rozdielnych konceptov, než tých, ktoré sú vo filme. Naozaj mi je do smiechu keď sa tieto úniky hračiek objavia, pretože si hovorím, že výborne, je to predsa zavádzanie [smiech]. Pretože to nemá nič spoločné s filmom.”

Avengers: Endgame

Zdroj: youtube.com

Nuž Joe, ďakujeme. Práve si nám pokazil všetku srandu! Najnovší promo obrázok však vyzerá naozaj k svetu a garantujeme vám, že takto budú postavy vo filme naozaj vyzerať! Asi…

Aktualizované: Na ruke Black Widow si taktiež môžete všimnúť rovnaké zariadenie, aké mali niektorí herci na uniknutých fotkách z natáčania. Že by išlo o prístroj na cestovanie časom?

Zdroj: screenrant.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Marvel odhaľuje tajné schopnosti Spider-Mana, ktoré mu daroval Iron Man

  Filmy

  Netflix odhalil ich 10 najpozeranejších originálnych filmov za posledný rok

  Filmy

  Aj Marvel vie sklamať... Toto je najväčšia chyba filmu Avengers: Endgame

  Filmy

  Jessica Jones a Daredevil v MCU? Neuveríte, kto tieto postavy stvárni

  3 komentáre

  Pridaj komentár