Injustice sa pripomína krvavým trailerom. V najnovšom animovanom DC filme nechýba násilie a chaos

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio Warner Bros. zverejnilo nový trailer k nadchádzajúcemu animovanému DC filmu Injustice, ktorý bude sprevádzať hodnotenie R a všetci komiksoví fanúšikovia si tak užijú poriadnu dávku krvavého násilia.

O réžiu sa postaral Matt Peters, scenár napísal Ernie Altbacker. Títo dvaja páni spoločne pracovali na minuloročnom filme Justice League Dark: Apokolips War, ktorý sa považuje za jeden z najlepších animovaných DC filmov. Premiéra v digitálnom formáte dorazí na malé obrazovky 19. októbra 2021.

Skvelý krvavý trailer k animovanému DC filmu Injustice:

Úvod najnovšej ukážky sprevádzajú hlasy hlavných hrdinov príbehu. Nechýba Wonder Woman (Janet Varney), Damian Wayne (Zach Callison), Batman (Anson Mount), Shazam (Yuri Lowenthal), Green Lantern (Brian T. Delaney) či Lois Lane (Laura Bailey). V zapätí dostávame pohľad na konfrontáciu Batmana s Jokerom (Kevin Poliak), ktorých stretnutie naruší Superman (Justin Hartley) a Jokerovi dá dosť krvavým spôsobom poznať, že vražda Lois nebola tým správnym riešením. Superman tento sled udalostí nedokáže prehrýzť a stáva sa z neho vraždiaca verzia ohrozujúca celý svet.

Film je založený na úspešnej videohre Injustice: Gods Among Us a postaví proti sebe všetkých členov Justice League. Vývojárske štúdio NetherRealm, stojace taktiež za produkciou hier Mortal Kombat, vytvorilo naozaj famózny koncept – spojenie všetkých antagonistov a protagonistov z DC sveta. Táto myšlienka sa ukázala byť tak populárnou, že vyústila do vzniku komiksového prequelu Injustice: Gods Among Us Year One. A presne tento príbeh preskúma nový animovaný film, ktorý si určite nemôžeš nechať ujsť.

nový trailer Injustice
Zdroj: gamespot.com

Oficiálny synopsa:

„Injustice sa odohráva v alternatívnom svete, ktorý sa úplne zbláznil – Joker podviedol Supermana, aby mohol zabiť Lois a Muža z ocele poslal na cestu smrtiaceho besnenia. Superman bez obáv prevezme kontrolu nad Zemou a v hlbokej zaslepenosti začína zabíjať nevinných. Odhodlaný ho zastaviť, Batman vytvára tím hrdinov bojujúcich za slobodu. Ale keď sa proti sebe postavia všetci hrdinovia, dokáže to svet skutočne prežiť?“

Páčil sa ti nový trailer k animovanému filmu Injustice? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -