Nový trailer na Black Widow nám pripomína, že tento film ešte stále existuje

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Jedna vec je istá: Už viac nebudem utekať pred svojou minulosťou,“ hovorí Nataša v novej ukážke na Black Widow. Tá nám pripomína, že film ešte stále existuje a uvidíme ho už toto leto. Lepšie povedané, uvidia ho predplatitelia streamovacej služby Disney+. A to za mastný príplatok 29,99 amerických dolárov za Premier Access. V ňom sa nachádzali aj filmy Mulan a Raya a posledný drak.

Diváci na Slovensku budú musieť dúfať, že do 9. júla 2021 stihnú otvoriť kiná. Nový trailer jasne dokazuje, že tento film zmeškať nechcete. V prvom rade otvorí Štvrtú fázu Marvel Cinematic Universe, a tiež to bude prvý MCU film od roku 2019 (šialené, však?). Nebudeme si klamať, ukážka vyzerá strhujúco a podľa všetkého sa môžeme tešiť na kvalitnú špiónsku akciu na štýl Mission: Impossible.

Nový trailer na Black Widow:

Black Widow sa bude časovo odohrávať medzi filmami Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War. V tomto období Nataša utekala pred zákonom a opäť stretla jej „prvú rodinu“, ktorú mala pred Avengermi. Tiež nazrieme hlboko do jej minulosti a dozvieme sa viac o tom, ako sa z nej stala ruská špiónka. Kľúčovou osobou vyzerá byť herečka Florence Pugh ako Yelena Belova.

Florence Pugh (SlnovratMalé ženy) bude veľmi dôležitou súčasťou príbehu. Dokonca sme sa dozvedeli, že ju budúcnosť čaká aj v samotnom MCU. Režisérka filmu Cate Shortland totiž potvrdila, že Pugh preberie štafetu (lepšie povedané obušok) postavy Black Widow po Scarlett Johansson.

Hlavným záporákom bude Taskmaster, ktorého schopnosťou je kopírovanie bojových schopností svojich oponentov. Medzi ďalšími hercami sa nachádzajú David Harbour ako Red Guardian, Rachel Weisz ako Melina Vostokoff alebo William Hurt, ktorý sa vráti ako generál Thaddeus Ross. Najnovšie správy dokonca hovoria, že menšiu rolu dostane aj ukrajinská rodáčka Olga Kurylenko.

Zaujal vás nový trailer na Black Widow a tešíte sa na jej sólový príbeh? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -