FilmyTrailery

Mimoni sú vo väzení a Gru sa vracia k zločineckému biznisu. Pozrite si nový a vtipný Ja Zloduch 3 trailer!

Ďalší Ja Zloduch 3 trailer je na svete!

Ak ste si mysleli, že tento rok sa v animovanom svete vracia iba Blesk McQueen, tak sa mýlite. Nesmieme predsa zabudnúť, že aj najpopulárnejší animovaný zločinec Gru sa tento rok taktiež vkradne do kín. Séria Ja Zloduch k nám prichádza už so štvrtým filmom, a vyzerá to tak, že tvorcovia nám toho majú ešte veľa čo ponúknuť. Dnes tu máme trailer na práve najnovší štvrtý diel, ktorý nám okrem predstavenia príbehu ponúka aj mnoho vtipných momentov. Tento Ja Zloduch 3 trailer vám jednoducho pripomenie, prečo túto sériu milujete!

Po ohromnom úspechu od kritikov prvých dvoch filmov, a diváckom a finančnom úspechu pri treťom filme, štvrtý diel nám ponúka výborný mix všetkých troch. Skvelý dej ale aj bláznivý humor. Štúdio Illuminations nám tentoraz naservíruje zaujímavé rodinné stretnutie a akciu, ktorá bude v kine skôr pomrkávať na rodičov ako na deti. Prečo? Lebo Gru sa tentoraz postaví proti Balthazarovi Brattovi, ktorý je známy tým, že kradne v štýle 80. rokov.

No a prečo sa proti nemu Gru postaví? Ten totižto stretáva svojho brata Drua, ktorý ho presvedčí, aby Balthazarovi ukradli kryštál, ktorý zase ukradol on. Nastáva teda vtipná situácia, na ktorú sa už teraz tešíme keď uvidíme v kine. Naše otázky? Asi len táto: Prečo sú mimoni vo väzení? To sa teda dozvieme 30. júna, kedy má film premiéru. Užite si teraz trailer, no a o mesiac sa vidíme v kinách!

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=oagwBHoh6Rs]

Čo vravíte na trailer? Tešíte sa na návrat Grua a jeho mimoňov? Ktorý diel je momentálne váš najobľúbenejší? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár