Bude Barry Allen v štvrtej sérii seriálu The Flash absolútne iný, ako sme zvyknutí, vďaka udalostiam vo finálnej epizóde tretej série?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 20 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

POZOR! – článok obsahuje spoilery

Rýchly bežec stanice CW opäť čelí problémom. Vo finále tretej série seriálu The Flash totiž protagonista Barry Allen odišiel do superhrdinského neba. Nie však v zmysle takom, že Barryho zabil jeho najnovší nepriateľ menom Savitar. Barry odišiel v poslednej scéne finálnej epizódy z Central City potom, ako jeho fyzické telo splynulo so Speed Force samotnou – silou, ktorá ho poháňala od samotného začiatku. S Central City v správnych rukách Wally West, Harry Wells a zvyšku jeho kamarátov si Barry Bol konečne istý, že všetko dopadlo dobre a rozhodol sa nadobro odísť.

The Flash 4. séria však určite príde

Lenže ide o televízny seriál a všetkým je jasné, že hlavná postava navždy odísť jednoducho nemôže. Dokonca ešte pred zakončením tretej série bolo fanúšikom viac než jasné, že sa Barry Allen vráti spolu aj so štvrtou sériou. Zároveň sa však diváci vo finále série dočkali celkom brutálneho uzatvorenia. Uzatvorenia tak vážneho, že si lámeme hlavu nad tým, ako sa príbeh opäť otvorí v štvrtej sérii.

the flash 4. séria
Zdroj: screenrant.com

Otázkou nie je, či producenti stanice CW porušia každé pravidlo televízie a zabijú svojho hlavného hrdinu. Je nám jasné, že to sa jednoducho nestane. Nás momentálne skôr zaujíma, ako svojho hlavného hrdinu prinesú scenáristi naspäť do Central City. S tak ohromnou emocionálnou hmotnosťou, akú na nás zakončenie série uvalilo však dúfame, že si pre nás filmári prichystali niečo aspoň trochu špeciálne. 

Keď sa teda Barry Allen vráti, je možné, že si vezme zopár rád od komiksového Wallyho a trochu sa zmení. Z Barryho sa stane úplne nový človek, ktorý sa vrátil s ohromne pokročilejším porozumením ohľadom svojej sily, pričom sa mu bude zdať zreteľnejšie aj jeho spojenie so Speed Force samotnou. Nebude z neho hrdina, ktorý túto obrovskú silu vie využívať, ale človekom, ktorý je s ňou lepšie a priamejšie prepojený. Áno, presne to by Barrymu prinieslo nový arzenál schopností, síl a stratégií! Možno sa tak aj dočkáme nejakého ďalšieho zaujímavého camea.

Čo si myslíte o zakončení tretej série seriálu The Flash? Tešíte sa už na pripravovanú štvrtú sériu? Myslíte si, že sa Barry naozaj vráti ako nový, celkom odlišný a omnoho silnejší človek?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah