Keď sa odolnosť snúbi so štýlom. Smartfón motorola defy odolá prachu, vode a nečistotám

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nový odolný smartfón motorola defy

Jún 17, 2021 – Nová éra odolných mobilných telefónov prichádza s odhalením motorola defy, prvého zariadenia v novej rodine telefónov. Na uvedenie tohto smartfónu do života si Motorola vybrala spoločnosť Bullitt Group, globálneho lídra v oceňovaných odolných mobilných telefónoch, aby dodala zariadenie, ktoré zvládne stres každodenného života a dobrodružstiev v prírode. motorola defy poskytuje všetky ochranné prvky, ktoré zákazníci potrebujú bez toho, aby to malo negatívny vplyv na silu, výkon alebo životnosť batérie.

motorola defy posilňuje misiu spoločnosti Motorola prinášať všetkým zmysluplné inovácie a je testovaná na odolnosť v skutočnom živote. Ide o vodotesný telefón, certifikovaný podľa priemyselných štandardov (IP68), ktorý je možné ponoriť do hĺbky 1,5 m po dobu 35 minút1, a to čiastočne vďaka jedinečnému krytu s dvojitým tesnením. Okrem toho je odolný voči pádu na 1,82 m, je certifikovaný podľa vojenských štandardov (MIL SPEC 810H), pričom čelí extrémnym teplotným podmienkam, vibráciám a otrasom.

motorola defy
Zdroj: Motorola

Za posledné tri roky až 34% spotrebiteľov pokazilo alebo poškodilo svoj smartfón, takže motorola defy poskytuje komplexnú ochranu pred touto každodennou frustráciou. Od pádu zo strechy auta až po nečakaný pád z vrecka, rozliatia kávy až po zabudnutie telefónu na slnku3, tento odolný smartfón zvládne mnoho každodenných nehôd, čokoľvek vám prinesie váš deň. Vo svete, kde hygiena nikdy nebola taká dôležitá ako dnes, je rovnako upokojujúce, že táto odolnosť znamená, že motorolu defy môžete umývať tak často, ako si umývate ruky.

48 MPx snímač a 5 000 mAh batéria

Smartfón vyniká v robustnej kategórii aj svojím fotoaparátom a umožňuje ostrejšie a jasnejšie fotografie za akýchkoľvek podmienok vďaka snímaču 48 MPx f / 1,84 s technológiou Quad Pixel, ktorý je ideálny na snímanie východu alebo západu slnka a na čokoľvek medzi tým. Svoje fotografie si môžete prezerať na 6,5” HD+ displeji, ktorý je chránený hrubým sklom Corning® Gorilla® Glass Victus™. Navyše vďaka dvojdňovej výdrži batérie5 s kapacitou 5 000 mAh s nabíjaním TurboPower™ už nikdy nezmeškáte žiadny okamih. Toto je telefón pre ľudí, ktorí zdolávajú každý deň a požadujú telefón, ktorý robí to isté.

motorola defy
Zdroj: Motorola

motorola defy je k dispozícii v kovovej zelenej alebo čiernej farbe s elegantným textúrovaným dizajnom, ktorý zvyšuje jeho priľnavosť, s odnímateľným remienkom na zápästie na ukotvenie telefónu k ruke pre prípady, keď potrebujete viac bezpečia. Pripevnite ho, kedykoľvek je to pre vás praktické.

Dostupnosť a cena

motorola defy bude k dispozícii na vybraných európskych a LATAM trhoch v nasledujúcich týždňoch s odporúčanou cenou 329 EUR / 279 GBP. Cena sa môže v jednotlivých krajinách líšiť. Úplnú špecifikáciu nájdete na stránke motorolarugged.com.

Zdroj: TS Motorola

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -