Leonardo DiCaprio a Brad Pitt? Quentin Tarantino predstavuje svoj deviaty film v prvom traileri!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Once Upon a Time in Hollywood trailer

Ak nepočítame komiksovky alebo veľké akčné filmy, myslím si, že sa mnohí zhodneme na tom, ktorý film radíme tento rok medzi tie najočakávanejšie. Nemôže to byť nič iné, ako projekt jedného z najlegendárnejších a najkultovejších režisérov súčasnosti – Once Upon a Time in Hollywood. Quentin Tarantino nám totiž už toto leto prinesie svoj deviaty film a je to práve dnes, čo si z neho môžeme vychutnať prvú ukážku.

Keďže ide o takú veľkú legendu, samozrejme sa nemôže vrátiť s nejakým malým obsadením. Pre film Once Upon a Time in Hollywood si teda vybral viac ako hviezdnych hercov. V hlavných rolách sa ukážu: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Dakota Fanning, Luke Perry a Bruce Dern.

Od snímku teda môžeme očakávať všetko, čo na Tarantinovi milujeme. Opäť tu bude krv, opäť skvelé hlášky a aj zopár vrážd. Myslím si, že tento trailer musel presvedčiť jednoducho každého. Je síce ešte priskoro na tipovanie, či sa snímka zaradí aj medzi favoritov na tohtoročných Oscarov, no s takýmto talentom pred aj za kamerou by sme boli asi viac prekvapení, keby sa tak nestalo. Do slovenských kín dorazí Once Upon a Time in Hollywood už 8. augusta.

Once Upon a Time in Hollywood
Zdroj: twitter.com
Ako hodnotíte prvý trailer na Once Upon a Time in Hollywood? Máte radi filmy Quentina Tarantina? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -