Rockstar Games rozdáva peniaze a herné predmety hráčom GTA Online a Red Dead Online

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Peniaze do GTA Online a itemy do Red Dead Online zadarmo

Herný titul Grand Theft Auto 5 sa stal najpredávanejšou hrou minulej dekády, zatiaľ čo Red Dead Redemption 2 je najpredávanejšou hrou za posledné 4 roky. To znamená, že ani Call of Duty od spoločnosti Activision nedokázalo poraziť legendárnu sériu, a tak sa herné štúdio Rockstar Games rozhodol rozdať peniaze do GTA Online a itemy do Red Dead Online celkom zadarmo – ako vďaka pre fanúšikov.

Obidva vyššie spomenuté tituly teda spoločne dokázali preraziť a po celom svete sa predalo viac ako 150 miliónov kusov. Úspech zaznamenali aj v online svete, v ktorom je momentálne zaregistrovaných najviac hráčov v histórii Rockstar Games.

Rock Star Games GTA Online
Zdroj: rockstargames.com

Čo si pre hráčov pripravili tvorcovia z Rockstar Games?

Ak sa nachádzate v online svete hier z dielne Rockstar, tvorcovia si pre vás pripravili malé prekvapenie. Na oslavu veľkého počtu predaných kusov môžu hráči získať obrovský balík peňazí, ktoré sa, samozrejme, pripíšu na účet vašej postavy. Ak GTA Online zapnete medzi 30. januárom a 5. februárom, zinkasujete 1 milión dolárov. Stále málo? V tom prípade sa do hry prihláste opäť medzi 5. februárom a 12. februárom a získate ďalší milión.

To nie je zďaleka všetko a na svoje odmeny si prídu aj hráči Red Read Online. Medzi 28. januárom a 3. februárom získate hneď niekoľko užitočných itemov. Hráč dostane tzv. Gunslinger’s Cache, v ktorom sa nachádza Free Schofield Revolver, Free Varmint Rifle a Devastating Ammo Bundle (100x Split Point Revolver náboje, 100x High Velocity Pistol náboje, 100x Express Repeater náboje, 100x Slug Shotgun náboje a 20x Explosive Rifle náboje).

Ak sa prihlásite medzi 4. februárom a 10. februárom, získate Bounty Hunter’s Kit, v ktorom nájdete Free Bounty Hunter licenciu, 25x Bolas a 25x stopovacie šípy. Odmeny sú naozaj nabité a aj po 6 rokoch od vydania hry GTA 5 táto hráčska komunita stále rastie. To isté platí aj o Read Dead Online, ktoré si veľmi rýchlo vybudovalo svoje miesto v srdciach hráčov po celom svete.

Rock Star Games Red Dead Online
Zdroj: alza.sk

Je hráčska komunita GTA Online a Red Dead Online stále na vzostupe?

Ako môžeme vidieť, Rockstar Games do sveta prinieslo dva rozličné svety, ktoré sa pre vývojárov stali vysoko prosperujúce. Základňa fanúšikov rastie každým dňom, a preto sa tvorcovia rozhodli predstaviť niekoľko nových prvkov do hier. Čakajú nás nové príbehy a v nadchádzajúcich rokoch by sme si podľa slov vývojárov mali užiť hneď niekoľko noviniek.

Jednou z nich má byť aj pridanie rôznych pretekov, v ktorých si budú môcť hráči zmerať svoje sily na zemi, vo vzduchu alebo pod vodou. To však zažijú hráči GTA Online, ale smútiť nemusia ani tí z Read Dead Online. Do tohto sveta by malo čoskoro pribudnúť rozšírenie Front Dead Pursuits, ktoré bude zahŕňať nové úlohy, misie a mnohé dôležité aktualizácie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Rockstar Games si dáva na svojich fanúšikoch záležať a do budúcna sľubujú veľa noviniek. Ak hry hrávate, určite sa máte na čo tešiť. Idete si po svoje odmeny aj vy? Nezabudnite napísať do komentárov.  

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -