Na toto sme čakali 10 rokov. Trailer na GTA VI je tu, dátum vydania hráčov nepoteší

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Na tento moment sme čakali desať rokov. Prvý trailer na GTA VI mal oficiálne doraziť v utorok, 5. decembra o 15.00 stredoeurópskeho času, no teraz už suspendovaný používateľ platformy X rozhodol inak. Celý trailer zazdieľal na platformu, na čo vývojárske štúdio Rockstar Games odpovedalo ráznym krokom. Prvú ukážku oficiálne vydali na svoj YouTube kanál takmer o deň skôr a my sa tak naozaj vraciame do neónového Vice City.

Trailer na GTA VI dorazil predčasne

Ako sme aj počítali, prvý trailer neodhalil žiadne bližšie detaily, ktoré by sme už nevedeli z početných leakov. Príbeh bude zasadený do Vice City a GTA vôbec po prvýkrát získava hlavnú ženskú protagonistku – Luciu. Druhou hrateľnou postavou by mal byť jej priateľ Jason, ktorého na chvíľu taktiež vidíme v ukážke. Ich spoločná chémia má byť inšpirovaná známou zločineckou dvojicou Bonnie a Clyde.

Prvý trailer zároveň odhaľuje to, čo máme na sérii najradšej. Fiktívnu verziu Miami plnú párty, drahých áut, zbraní a šialených postáv. Na samom konci vidíme logo doplnené o rímsku číslicu 6, nič iné sme predsa ani neočakávali. A v neposlednom rade správa, ktorá hráčov určite nepoteší, no takisto sme s ňou počítali – GTA VI oficiálne dorazí v roku 2025 na PS5 a Xbox Series X/S. PC hráči si tak budú musieť počkať do zatiaľ nespresneného časového úseku. Do dvoch rokov ale Rockstar možno stihne pripraviť na 100 % PC verziu hry.

Ako sa vám páčil prvý trailer na GTA VI? Oplatilo sa naň čakať desať rokov a vydržíte na plnú hru čakať aj ďalšie dva? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -