Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta k nám priplávali z ďalekých krajín s novým trailerom!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Od prvých Pirátov z Karibiku ubehlo už 14 rokov a nikomu z nás by vtedy nenapadlo, že sa táto séria natiahne na štvrté pokračovanie. Je to naozaj krása a táto pirátska banda na čele s Jackom konečne dorazila s novým trailerom! Dúfame, že Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales budú lepší ako predošlé filmy a dočkáme sa konečne poriadnej dávky akcie, vtipov a nemôže chýbať ani rum!

Disney už pred nejakým časom vydalo radu teaserov na nové pokračovanie, avšak Johnny Deppa by ste v nich hľadali márne. Ten sa objavil až v novom traileri a Jack Sparrow v jeho podaní má stále svoje čaro. S trailerom taktiež vyšiel aj nový plagát, ktorý na vás už netrpezlivo čaká.

Piráti z Karibiku do dnešného dňa zarobili krásnych 3,7 miliardy USD, pričom V neznámych vodách nahrabal viac ako jednu miliardu. Disney sa preto nemá dôvod obávať, že by na filme prerobilo. Nič iné ako úspech sa neočakáva a trailer to značne potvrdil.

Legendy ožívajú

Táto novinka k nám prinesie aj staré dobré tváre. Geoffrey Rush sa vráti ako Barbossa. Nebude chýbať ani Orlando Bloom, ktorý sa objaví ako Will Turner. Doplnia ich aj herci Kevin McNally (Joshamme Gibbs) a Stephen Graham (Scrum). Obdivuhodná posádka zahŕňa aj Kaya Scodelario, Brenton Thwaites Golshifteh Farahani, Javier Bardem a Sir Paul McCartney. Sem tam nás prekvapí aj opica a určite toho bude oveľa viac!

Režisér Joachim Rønning a Espen Sandberg svoje nové dielo už pripravili a morské vlny ho priplavia do kín už 26.mája 2017.

piráti z karibiku 5
Nový plagát, ktorý prišiel aj s trailerom! Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -