Si predplatiteľom PlayStation Plus? Apríl ti prinesie trojicu hier vrátane Days Gone

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Apríl 2021 je konečne tu a s jeho príchodom sa môžeš pripraviť na ďalšie bezplatné hry, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v tomto mesiaci.

Ak ešte náhodou niekto nepostrehol, PS Plus ti okrem herných titulov dá oveľa viac zaujímavých benefitov – prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V marci 2021 sa členovia PS Plus dočkali štyroch hier – strieľačky Remnant: From the Ashes (PS4), moderného spracovania ikonického RPG Final Fantasy VII Remake (PS4), strategickej puzzle oddychovky Maquette (PS5) a PS VR hry Farpoint. Ak ich náhodou ešte nemáš, pridaj si ich do svojej knižnice ešte dnes. Čas máš do 5. apríla 2021.

Apríl 2021 s PlayStation Plus bude v znamení troch zaujímavých hier

Spoločnosť Sony ohlásila aprílové bezplatné hry, medzi ktorými nájdeš hororovú survivalovku Days Gone, zombie strieľačku Zombie Army 4: Dead War a akčnú adventúrnu plošinovku Oddworld: Soulstorm. Všetky tri hry si budeš môcť stiahnuť na PlayStation 4 alebo PlayStation 5 od 6apríla do 3. mája.

Days Gone | PS4

Vydaj sa na nové dobrodružstvo v zúfalom otvorenom svete postapokalyptického Oregonu dva roky od začiatku vypuknutia globálnej pandémie, ktorá vyhladila svet. Táto hra z pohľadu tretej osoby ti ponúkne dokonalé preskúmanie herného prostredia, v ktorom sa budeš musieť vysporiadať s kanibalistickými Freakermi.

Na divokých výpravách ti bude robiť spoločnosť aj motocykel, ktorý ťa vždy veľmi rád prepraví do označenej destinácie. Cestou si však určite nezabudni vyrobiť pár pascí alebo zbraní, aby si bol vždy pripravený na boj s nepriateľmi. A ver mi, že na ceste za záchranou manželky hlavnej postavy príbehu ich stretneš naozaj mnoho.

Zombie Army 4: Dead War | PS4

Stále pomerne nová hra, Zombie Army 4: Dead War je strieľačka z pohľadu tretej osoby, ktorá ťa zavedie do roku 1946. Rok po tom, čo bol Adolf porazený odbojom a vykázaný do pekla.

Táto zombie lahôdka pochádza od vývojárov hernej série Sniper Elite, takže sa nemusíš obávať absencie perfektných herných mechaník s epickými zbraňami a hordou Adolfových sluhov, ktorých priviedli na svet nacistickí okultisti. Na výber máš dokonca novú kampaň pre 1-4 hráčov.

Oddworld: Soulstorm | PS5

Abe sa vracia na scénu, aby zachránil svojich kolegov mudokónov pred otrockou prácou. Hra obsahuje nový systém remesiel, v ktorom môže hlavný hrdina vyrábať a upravovať rôzne zbrane. A aj keď je hra väčšinou v lineárnej úrovni, skrýva v sebe veľa zaujímavých miest, ktoré ti poskytnú prístup k novým oblastiam.

Na svoje si prídu hlavne obľúbenci tajomnejších príbehov s rôznymi záhadami a hádankami. Oddworld: Soulstorm sa radí medzi také hry, kde je kolektívna sila rozhodujúcim faktorom pri riešení problémov, ktoré jednotlivec nedokáže vyriešiť sám. Inými slovami, objavuješ nádherný svet plný nepredvídateľných nástrah a fantazijných okamihov.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Zdroj: blog.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -