Si predplatiteľom PlayStation Plus? Marec ti prinesie až štvoricu hier vrátane Final Fantasy VII Remake

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Marec 2021 je za rohom a s jeho príchodom sa môžeš pripraviť na ďalšie bezplatné hry, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v nasledujúcom mesiaci.

Ak ešte náhodou niekto nepostrehol, PS Plus ti okrem herných titulov dá oveľa viac zaujímavých benefitov – prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

Vo februári 2021 sa členovia PS Plus dočkali troch hier – farebnej oddychovky Concrete Genie (PS4), akčnej adventúry Control: Ultimate Edition (PS4/PS5) a prvej PS5 exkluzivity Destruction AllStars. Ak ich náhodou ešte nemáš, pridaj si ich do svojej knižnice ešte dnes. Čas máš do 1marca 2021.

Marec 2021 s PlayStation Plus bude v znamení štyroch zaujímavých hier

Spoločnosť Sony ohlásila marcové bezplatné hry, medzi ktorými nájdeš napínavú strieľačku Remnant: From the Ashes, moderné spracovanie ikonickej RPG hry Final Fantasy VII Remake, PS5 novinku Maquette a VR hru Farpoint. Všetky štyri hry si budeš môcť stiahnuť na PlayStation 4 alebo PlayStation 5 od 2marca do 5apríla.

Remnant: From the Ahes | PS4

Táto dobre vyzerajúca strieľačka z pohľadu tretej osoby ti ukáže príbeh jedného z posledných preživších na planéte Zem. Svet totižto ovládli interdimenzionálne bytosti, po ktorých ostali len posledné pozostatky ľudskej civilizácie.

Hra ti dovoľuje preskúmať celé herné prostredie a nemusíš byť na to ani sám. Herná mechanika umožňuje hráčom prechádzať krajinami s ďalšími dvoma NPC. Aby si zvýšil šance na prežitie, môžeš pokojne vylepšovať svoje vybavenie alebo zbrane. V hre sa nachádza viac ako 100 druhov nepriateľov a niekoľko epických bossov.

Final Fantasy VII Remake | PS4

Moderné spracovanie ikonického RPG od vývojárskeho štúdia Square Enix sa môže pochváliť nezabudnuteľnými postavami, neuveriteľným príbehom a epickými bitkami. Čiže to isté, čo sme mohli vidieť v pôvodnej hre z roku 1997, ale v úplne novom a lepšom grafickom prevedení.

Príbeh tejto samostatnej hry pokrýva útek z Midgaru a siaha hlbšie do udalostí, ktoré sa v tomto hlavnom meste odohrali. Upozorňujem však, že táto verzia Final Fantasy VII Remake na PS4 dostupná pre PS Plus predplatiteľov nie je najnovšou aktualizáciou digitálnej verzie na PS5.

Maquette | PS5

Pri tejto novinke si prídu na svoje hlavne fanúšikovia strategických puzzle hier. Riešiť budeš rôzne hlavolamy z pohľadu prvej osoby. Riešenia hlavolamov si vyžadujú, aby si so svetom neustále manipuloval a podľa tvojich schopností sa bude meniť aj herné prostredie okolo teba.

Farpoint | PS VR

Ak nepricestujú mimozemšťania k nám, tak sa musíme vydať my za nimi. Tvojou úlohou bude nezomrieť v neznámom nepriateľskom svete v tejto zaujímavej PS VR strieľačke z pohľadu prvej osoby.

Pozitívnou správou je online coop režim, takže si na pomoc môžeš zavolať aj nejakého kamaráta a spoločne si skúsite naozaj nádherne spracované vesmírne dobrodružstvo. Hra je optimalizovaná pre ovládač PlayStation VR Aim, ale hru si užiješ aj na bezdrôtovom ovládači DualShock.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Zdroj: blog.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -