Si predplatiteľom PlayStation Plus? Jún ti prinesie trojicu hier zadarmo vrátane Star Wars: Squadrons

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jún 2021 je za rohom a s jeho príchodom sa môžeš pripraviť na ďalšie bezplatné hry, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v nasledujúcom mesiaci.

Ak ešte náhodou niekto nepostrehol, PS Plus ti okrem herných titulov dá oveľa viac zaujímavých benefitov – prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V máji 2021 sa členovia PS Plus dočkali troch hier – akčnej strielačky Battlefield V (PS4), akčnej survivalovky Stranded Deep (PS4) a závodnej hry Wreckfest (PS5).  Ak ich náhodou stále nemáš vo svojej knižnici hier, čas máš do 31. mája.

Jún 2021 s Playstation Plus bude v znamení troch herných titulov

Spoločnosť Sony ohlásila aprílové bezplatné hry, medzi ktorými nájdeš arkádovú bojovú hru Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, vesmírnu bojovú hru Star Wars: Squadrons a špionážnu adventúru Operation: Tango. Všetky tri hry si budeš môcť stiahnuť na PlayStation 4 alebo PlayStation 5 od 1. júna do 2. augusta.

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown | PS4

Ikonická hra od SEGA dostala nový remake v spolupráci s vývojárskym štúdiom Ryu Ga Gotoku, ktoré má na svedomí hry ako Yakuza alebo Judgment. Táto bojová arkádovka dokonca vyjde exkluzívne len na PlayStation Plus a PlayStation Now, čo umožní všetkým hráčom PS4 zažiť pocit intenzívneho boja v HD kvalite. Hru si totižto môžeš pamätať ešte z čias PS3, ale tentokrát ju tvorcovia premenili do moderného spracovania.

K dispozícii budú dokonca nové online funkcie -namiesto klasických 1 vs 1 bojov môžeš vytvoriť aj vlastný turnaj pre 16 hráčov. Taktiež bude do hry pridaný odmeňovací ranked systém, špeciálny arcade režim a slávny tréningový výcvik so všetkými postavami pre lepší herný zážitok.

Star Wars: Squadrons | PS4

V júni si hráči budú môcť vychutnať aj minuloročnú bojovú hru z prostredia ikonického Star Wars. Tvojou úlohou bude osvojenie si umenia bojových stíhačiek vo veľmi intenzívnych multiplayerových šarvátkach. Nechýba ani kampaň pre jedného hráča, v ktorej si na vlastnej koži skúsiš, aké je to byť pilotom v naozaj premakanom a napínavom príbehu.

Dej hry sa odohráva po udalostiach filmu Star Wars: Návrat Jediho a na výber máš dve frakcie – Novú republiku alebo Impérium. Takže prevezmi kontrolu nad ikonickými stíhačkami X-wing či TIE fighter, vylepši si ich podľa chuti a nastoľ mier vo vesmíre. Hra je taktiež k dispozícii na VR, takže ak náhodou vlastníš náhlavnú sústavu PS VR, o nezabudnuteľný herný zážitok máš postarané.

Operation: Tango | PS5

Kooperatívne špionážne dobrodružstvo vyšlo na konzoly PS4 ešte len minulý rok v auguste a dnes už je k dispozícii aj na PS5. V tejto hre sa z teba stane hacker alebo agent, s ktorým budeš musieť prekonať veľa unikátnych výziev. Na pomoc si môžeš taktiež privolať kamarátov a spoločne sa pokúsite zachrániť svet od rôznych high-tech nástrah.

Pri kooperatívnom režime je taktiež potrebné mať po ruke funkčný mikrofón, bez ktorého sa do hry nedostaneš. Aj z toho dôvodu je táto hra naozaj výnimočná a pre jej zdolanie bude od teba vyžadovať komunikáciu s okolím.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Zdroj: blog.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -