Predplácaš si PlayStation Plus? Október 2021 ti prinesie trojicu skvelých hier vrátane Mortal Kombat X

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Október v roku 2021 dorazil a s jeho príchodom sa môžeš pripraviť na ďalšie bezplatné hry, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v tomto mesiaci.

PS Plus ti okrem každomesačných herných titulov dá oveľa viac skvelých benefitov a pestrý exkluzívny obsah, ako napríklad špeciálne prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V septembri 2021 sa členovia PS Plus dočkali tradične troch hier – multiplayerovej strieľačky Predator: Hunting Grounds, multiplayerovej oddychovky Overcooked: All You Can Eat a stealth strieľačky Hitman 2. Ak ich náhodou ešte nemáš vo svojej knižnici, čas máš do 4. októbra.

Október 2021 s PlayStation Plus v znamení troch zaujímavých herných titulov

Spoločnosť Sony ohlásila septembrové bezplatné hry, medzi ktorými nájdeš multiplayerovú strieľačku Hell Let Loose, športovú hru PGA Tour 2K21 a akčnú bojovku Mortal Kombat X. Všetky tri hry si budeš môcť stiahnuť na PlayStation 4 alebo PlayStation 5 od 5. októbra do 1. novembra.

Hell Let Loose | PS5

Táto hra pre viacerých hráčov je inšpirovaná 2. svetovou vojnou a spája epické bitky pre 100 hráčov. Staň sa veliteľom bitiek a koordinuj svoje herné schopnosti, ktoré ťa dovedú k víťazstvu. Súboje fungujú v štýle 50 hráčov proti 50 hráčom s dynamicky sa meniacou líniou.

Vybrať si taktiež môžeš zo 14 hrateľných úloh. Chceš skúsiť pechotu, prieskum alebo pancierovú jednotku? Výber už ostáva na tebe a každá jedna jednotka je vybavená autentickými zbraňami, vozidlami a vybavením, ktoré budeš potrebovať na porazenie nepriateľa.

PGA Tour 2K21 | PS4

Máš na to, stať sa šampiónom FedEx Cupu? Táto športová lahôdka ťa dostane do rôznych profesionálnych turnajov PGA Tour, kde môžeš naštartovať vlastnú kariéru. Ak sa ti podarí vyhrať, pozbieraj špeciálne odmeny a nové vybavenie, ktoré ti taktiež pomôže v prekonávaní prekážok. V hre je k dispozícii aj online režim, vďaka ktorému si golfové zápasy môžeš vychutnať aj proti kamarátom.

Mortal Kombat X | PS4

Kto by odolal tejto násilnej bojovke, ktorá si drží úroveň už naozaj dlhú dobu? Mortal Kombat X je opäť plná smrti a kosti lámajúcu hru od vývojárskeho štúdia Netherrealm si nemôžeš nechať ujsť. Po prvýkrát v histórii hernej série má každá postava na výber z rôznych bojových štýlov, ktoré ponúkajú rozšírenú škálu stratégií. Tie nezabudni uplatniť v boji proti nepriateľovi, ktorému aj vďaka skillu veľmi jednoducho nasadíš Fatality. Ideš na to?

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Zdroj: blog.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -