Po Avengers: Infinity War určite z kina neodchádzajte! Aj tu sa nachádza ešte jedna potitulková scéna!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Po Avengers: Infinity War určite z kina neodchádzajte!

Asi to bude pre niekoho šok, no ešte stále existujú na svete ľudia, ktorí z Marvel filmov odchádzajú hneď po začatí záverečných titulkov. Pravdou ale je, že iba tí trpezliví dostanú z Marvel filmov naozaj plný a celý zážitok. Avšak, pri udalosti akou je Avengers: Infinity War už nejeden z nás začal špekulovať, či vlastne má zmysel ostávať v sále aj na záverečných titulkoch. Predsa len, film slúži ako Časť Prvá príbehovej linky o Nekonečnej Vojne.

No a keďže ide o skutočne zatiaľ najdrahší film v histórii a musíme podotknúť, že aj o zatiaľ najväčší, vieme si dosť dobre predstaviť, že titulky budú nehorázne dlhé. Máme teda očakávať post-credits scénu aj pri takomto filme? Je skutočne scéna aj tam, kde filmový koniec bude priamo pokračovať o rok v Avengers 4? Samotní režiséri Russovci a aj režisér James Gunn (Strážcovia Galaxie 1 a 2) nám však potvrdili, že sa naozaj na konci titulkov predsa len jedna scéna ešte nachádza.

Ako vám už naša recenzia môže značiť, film už niektorí kolegovia videli a mám to potvrdené aj od nich. Nečakajte však, že vám ju tu rozpíšeme. Či bude dôležitá alebo nie, to sa tiež budete musieť dozvedieť až vy sami. Každopádne, toto je príbeh, ktorý sa skladá z dvoch častí a nesie meno Avengers, čiže by bolo hlúpe spochybňovať, či má scéna vlastne zmysel. Režiséri Russovci k tomu povedali len toľko, že si máme určite vychutnať tie titulky, keďže toľko mien sme vraj ešte nikdy nevideli. Zároveň povedali, že si máme užiť aj hudbu Alana Silvestriho, ktorá bude počas tituliek hrať. Jedno je teda jasné, MCU opäť dodrží svoju tradíciu potitulkových scén aj keď ide o film takýchto rozmerov!

Tešíte sa na Avengers: Infinity War? Máte radi potitulkové scény pri Marvel filmoch? Máte nejakú svoju obľúbenú? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -