FilmyTrailery

Stará, dobrá prvá generácia! Celovečerný Pokémon film “I Choose You” dostal prvý trailer!

20. Pokémon film – I Choose You

Pokiaľ nás čítate už dlhšiu dobu viete, že o Pokémonoch sme písali už nespočetne veľa článkov. Ešte len pred nedávnom skončila miniséria Pokémon Generations, ktorú sme vám postupne celú predstavili. Nájdete ju v tomto vlákne. Zatiaľ čo sa aktuálne vysiela anime séria Sun and Moon, nový, 20. film sa vydá inou cestou. Miesto filmu s Pokémonmi zo Sun and Moon sa dočkáme rebootu prvej generácie! Pokiaľ sa vám zdá príbeh z traileru nejaký povedomý, áno, je to prerobený prvý diel, ktorý má rovnaký názov ako film, I Choose You! Pozrieme sa teda na úplne začiatky Asha a jeho Pikachu!

Ja osobne sa na túto nostalgickú jazdu naozaj teším, pretože som čakal, že uvidíme film Sun and Moon. Vidieť však Ashove začiatky v celovečernom filme a ešte aj v novom šate, áno prosím! Film uvidíme už v lete tohto roku. A ja mám teraz normálne dilemu, či si idem zahrať Sun and Moon alebo si zaspomínam pri prvej hre, Pokémon Red..

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár