Stará, dobrá prvá generácia! Celovečerný Pokémon film „I Choose You“ dostal prvý trailer!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

20. Pokémon film – I Choose You

Pokiaľ nás čítate už dlhšiu dobu viete, že o Pokémonoch sme písali už nespočetne veľa článkov. Ešte len pred nedávnom skončila miniséria Pokémon Generations, ktorú sme vám postupne celú predstavili. Nájdete ju v tomto vlákne. Zatiaľ čo sa aktuálne vysiela anime séria Sun and Moon, nový, 20. film sa vydá inou cestou. Miesto filmu s Pokémonmi zo Sun and Moon sa dočkáme rebootu prvej generácie! Pokiaľ sa vám zdá príbeh z traileru nejaký povedomý, áno, je to prerobený prvý diel, ktorý má rovnaký názov ako film, I Choose You! Pozrieme sa teda na úplne začiatky Asha a jeho Pikachu!

Ja osobne sa na túto nostalgickú jazdu naozaj teším, pretože som čakal, že uvidíme film Sun and Moon. Vidieť však Ashove začiatky v celovečernom filme a ešte aj v novom šate, áno prosím! Film uvidíme už v lete tohto roku. A ja mám teraz normálne dilemu, či si idem zahrať Sun and Moon alebo si zaspomínam pri prvej hre, Pokémon Red..

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -