v

15. a 16. diel Pokémon Generations ukazujú boj legendárnych pokémonov, pričom sa bojuje o budúcnosť sveta

Pokémon Generations
REKLAMA
REKLAMA

Anime Pokémon s Ashom a jeho Pikachu, na ktoré sme zvyknutí, je niečo ako prechádzka ružovým sadom. Boje medzi trénermi a neúspešné útoky teamu Rocket sú tam najhoršími vecami, ktoré tam môžeme vidieť. Ako to však v Pokémon svete naozaj chodí, nám ukazuje miniséria s názvom Pokémon Generations. Tá sa už síce pomaly blíži ku koncu, ale na kvalite rozhodne neuberá. Vidíme v nej to, čo v anime nikdy neuvidíme. Čo nám teda prináša 15. a 16. diel?

Epizóda 15: The King Returns

Ghetsis z tímu plasma sa snaží využiť legendárneho pokémona Kyurema ako zbraň na zamrazenie regiónu Unova. Cestu mu však skríži jeho syn, ktorý si na pomoc doniesol legendárneho Pokémona Reshirama. Boj týchto titánov však nevyjde podľa predstáv, a títo pokémoni sa sformujú do jedného, White Kyrurema. Prospech je teda na zlej strane, a jediný pokémon, ktorý to môže odvrátiť, je Zekrom.

REKLAMA
REKLAMA

Epizóda 16: The Beauty Eternal

Megaloman, vizionár a vedec Lysandre vynašiel produkt, ktorý dokáže tvoriť hologram. Holocaster. Tento produkt išiel v regióne Kalos ihneď na dračku. Zatiaľ čo Lysandre sľubuje, že peniaze z neho pôjdu na dobrú vec, plány ma opačné. Pokúša sa prebudiť legendárneho pokémona Yveltala, ktorý by regiónu mohol priniesť skazu.

Pokiaľ ste stále nevideli predošlé diely, nájdete ich tu.

Foto: youtube.com

REKLAMA
REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Napísal Adam Martiš

Ujo si zo mňa robí srandu a podpichuje ma, pretože stále chodím do kina a pozerám filmy - Že prečo radšej nehrávam futbal. Nuž, filmy a seriály sú pre mňa tak ako záľubou, tak aj oddychom.

Roky v redakcií

Pridaj komentár