15. a 16. diel Pokémon Generations ukazujú boj legendárnych pokémonov, pričom sa bojuje o budúcnosť sveta

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Anime Pokémon s Ashom a jeho Pikachu, na ktoré sme zvyknutí, je niečo ako prechádzka ružovým sadom. Boje medzi trénermi a neúspešné útoky teamu Rocket sú tam najhoršími vecami, ktoré tam môžeme vidieť. Ako to však v Pokémon svete naozaj chodí, nám ukazuje miniséria s názvom Pokémon Generations. Tá sa už síce pomaly blíži ku koncu, ale na kvalite rozhodne neuberá. Vidíme v nej to, čo v anime nikdy neuvidíme. Čo nám teda prináša 15. a 16. diel?

Epizóda 15: The King Returns

Ghetsis z tímu plasma sa snaží využiť legendárneho pokémona Kyurema ako zbraň na zamrazenie regiónu Unova. Cestu mu však skríži jeho syn, ktorý si na pomoc doniesol legendárneho Pokémona Reshirama. Boj týchto titánov však nevyjde podľa predstáv, a títo pokémoni sa sformujú do jedného, White Kyrurema. Prospech je teda na zlej strane, a jediný pokémon, ktorý to môže odvrátiť, je Zekrom.

Epizóda 16: The Beauty Eternal

Megaloman, vizionár a vedec Lysandre vynašiel produkt, ktorý dokáže tvoriť hologram. Holocaster. Tento produkt išiel v regióne Kalos ihneď na dračku. Zatiaľ čo Lysandre sľubuje, že peniaze z neho pôjdu na dobrú vec, plány ma opačné. Pokúša sa prebudiť legendárneho pokémona Yveltala, ktorý by regiónu mohol priniesť skazu.

Pokiaľ ste stále nevideli predošlé diely, nájdete ich tu.

Foto: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -