Will Smith so zbraňou v ruke na natáčaní pokračovania filmov Bad Boys!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte pár mesiacov dozadu to vyzeralo tak, že sa tohto momentu nikdy nedočkáme. Pokračovaniu obľúbenej série Bad Boys totižto predchádzalo naozaj veľa problémov, vrátane vymazania filmu z plánu premiér. Samotný režisér Michael Bay pred nejakým časom prehlásil, že sa z Willa Smitha a Martina Lawrenca už čoskoro stanú policajti na dôchodku. Je na pokračovanie naozaj neskoro?

Každopádne, snímka Bad Boys for Life naozaj vznikne, keďže natáčanie započalo dnes, 14. januára! Posledný týždeň strávili herci a štáb rôznymi skúškami a taktiež si pozreli prvé dva filmy, aby sa po toľkých rokoch lepšie vžili do svojich úloh. Natáčanie bude prebiehať v Atlante a Miami.

bad boys for life
Zdroj: screenrant.com

Pokračovanie Bad Boys je na ceste!

Na Instagram sa dokonca dostala kamerová skúška Willa Smitha, ktorý sa po dlhom čase vrátil do kože detektíva Mike Lowreyho – hneď so zbraňou v ruke. Je naozaj nostalgické ho vidieť v tejto úlohe po neuveriteľných 16 rokoch. Pár dní dozadu s nami Smith zdieľal fotku scenáru, ktorý zároveň odhalil oficiálny názov filmu a začiatok natáčania.

Ďalšie fotky zo zákulisia prišli od nových režisérov Adila El Arbi a Bilalla Fallaha, ktorí na jednej z nich sedeli so Smithom a Lawrencom nad scenárom. Na ďalšej fotke zas Will a Martin pózujú pred plagátom k pôvodným Bad Boys. Vyzerá to tak, že si herci a štáb už teraz užívajú natáčanie!

Bad Boys
Zdroj: Screenrant.com

Ku hlavnej dvojici sa vo filme ešte pridajú mená ako Paola Nunez, Jacob Scipio, Alexander Ludwig, Vanessa Hudgens alebo Charles Melton. Tí sa zatiaľ na materiáloch z poza scény zatiaľ neukázali, no aj to už čoskoro určite príde.

Synopsa filmu Bad Boys 3 hovorí, že sa Lowrey a Burnett zamerajú na nový drogový kartel v Miami. Budú však potrebovať pomoc tímu AMMO, do ktorého patrí práve Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig a Charles Melton.

Pod týmto odstavcom nájdete všetky vyššie spomínané fotky a videá. Tak čo, ste pripravení na dlho očakávané pokračovanie? Premiéry by sme sa mali dočkať v januári 2020 a toto je posledný krát, čo sa hviezdy objavia v koži Mike Lowreyho a Marcusa  Burnetta.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

First Day of Shooting tomorrow! We watched @BadBoys 1 & 2 together over the weekend. It’s about to be KRAZY! #badboysforlife ?: @jas

Príspevok, ktorý zdieľa Will Smith (@willsmith),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

CAMERA TEST | BAD BOYS (FOR LIFE) 3 _ #willsmith #mikelowrey #badboys #badboys3 #badboysforlife #badboysforlif3

Príspevok, ktorý zdieľa Will and Jaden (Father & Son) (@willjadensmith),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

BAD BOYS (FOR LIFE) 3 | COMING SOON CAMERA TEST | BAD BOYS (FOR LIFE) 3 _ #willsmith #mikelowrey #badboys #badboys3 #badboysforlife #badboysforlif3

Príspevok, ktorý zdieľa Will and Jaden (Father & Son) (@willjadensmith),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

**BAD BOYS FOR LIF3** ———————————————————– Directors @adilelarbi & @fallahbilall have shared the first looks at the highly-anticipated #BadBoys follow-up, tenatively titled Bad Boys For Lif3. The film re-unites @willsmith & @martinlawrence as Detectives #MikeLowrey and #MarcusBurnett. Also returning is Joe Pantoliano as Captain Howard, along with newcomers @alexanderludwig & @vanessahudgens. ———————————————————– Bad Boys For Life hits theaters ??‍♂️January 17, 2020??‍♂️ ———————————————————– #BadBoysII #BadBoysForLife #WillSmith #MartinLawrence #BadBoys3 #BadBoysIII #JoePantoliano #JerryBruckheimer #Bruckheimer #AdilElArbi #BilallFallah #DonSimpson #InnerCircle #VanessaHudgens #AlexanderLudwig #MichaelBay

Príspevok, ktorý zdieľa L0RD Joe (@l0rdbuckethead1),

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -