Internet za 50 % cenu a TV zadarmo. O týchto špeciálnych ponukách na Slovensku ste možno nikdy nepočuli

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Výhodné ponuky regionálnych operátorov

Pred vianočnými sviatkami mnohým zákazníkom telekomunikačných operátorov končí viazanosť a uvažujú, od ktorého operátora budú využívať služby v nasledujúcom období. Je to zároveň aj obdobie, keď operátori prichádzajú s rôznymi zaujímavými akciami a darčekmi pre nových aj existujúcich zákazníkov. Štedrú vianočnú ponuku 2023 však nemajú len Telekom, Orange, O2 a 4ka.

Telekomunikačná únia Slovenskej republiky (TÚSR) pripomína, že na trhu pôsobia okrem nadnárodných operátorov aj domáci operátori, ktorí často poskytujú služby na lokálnej alebo regionálnej úrovni a dobre poznajú miestne podmienky a potreby. Ten, kto sa rozhodne pre domácich operátorov, podporuje domácich podnikateľov a rozvoj lokality, v ktorej žije.

o2 vianocna ponuka operator
Zdroj: O2

Prinášame výber niekoľkých ponúk domácich operátorov, ktoré ilustrujú možnosti vo vybraných lokalitách Slovenska.

Na východe Slovenska s 1 Gbit/s internetom a množstvom zliav

Na optickej sieti spoločnosti Alternet v Košiciach a okolí môžu v aktuálnej akcii záujemcovia získať internet s rýchlosťou 1 Gbit/s (download a upload) za cenu 16,90 EUR mesačne. IP televízia s archívom a nahrávaním začína od 8,49 EUR mesačne. V Medzeve, Jasove a okolí je na optickej sieti Alternet dostupná aj káblová televízia DVB-C s viac ako 50 obľúbenými programami za 6,90 EUR mesačne.

GeCom ponúka v Michalovciach a okolí vianočné darčeky v podobe televíznej služby za polovičnú cenu pre tých, ktorí si ju objednajú v kombinácii s internetovým pripojením. K tomu je na výber jeden televízny balík na 12 mesiacov zadarmo. Všetci zákazníci zároveň získajú na prvý mesiac ako ochutnávku všetkých 160 programov. Záujemcom o služby, ktorí majú ešte viazanosť u iného operátora, poskytne GeCom služby zadarmo (maximálne na 3 mesiace).

Na Kysuciach, v Bytči a Žiline pri prechode od konkurencie internet na pol roka zadarmo

Noví zákazníci Bluenetu (HMZ Rádiokomunikácie) majú od novembra do konca januára 2024 internet a všetky televízne balíky za polovičnú cenu. Zákazník pri prechode od konkurencie má internet na pol roka zadarmo.

https://www.facebook.com/creefox.sk/photos/a.699305036755966/1484874714865657/?type=3&source=48&paipv=0&eav=AfYc59krC_cF2WAfHiNniiAu-3AftmBt_wgYN9SJQw1L6yEqJGfeP9tGmoQRV47wA_E&_rdr

Stredoslováci s vysokorýchlostným internetom a televíziou na 3 mesiace zadarmo

V Banskej Bystrici, v Sliači a v ich okolí BBXNET poskytuje vysokorýchlostné internetové pripojenie a televízne služby so 14-dňovým archívom na prvé 3 mesiace bez akýchkoľvek poplatkov. Súčasťou vianočnej ponuky je, že zákazníci zadarmo získajú zriadenie prípojky, gigabitový WiFi routerTV box a ako darček digitálne hodiny na stôl.

Na západe s vysokými rýchlosťami a so širokou paletou zliav

V okrese Topoľčany a okolí môžu noví zákazníci telekomunikačného operátora Wircom využívať internetové služby prvé 3 mesiace zadarmo. Operátor zároveň vyžrebuje 30 existujúcich zákazníkov, ktorí získajú hodnotné ceny. Wircom poskytuje internetové a televízne služby aj prostredníctvom vlastnej optickej a LTE siete.

wircom internet
Zdroj: Wircom

V sieti SihotNET v Hlohovci môžete mať internet s rýchlosťou 1000 Mbit/s. Noví zákazníci počas zvyšnej viazanosti u predchádzajúceho operátora, maximálne však na 1 rok, získajú internet zadarmo. Cenu si zákazníci môžu znížiť o 10 % platbou na rok vopred. Zľavu 10 % získajú aj študenti, dôchodcovia a neziskové organizácie. Pokiaľ zákazník odporučí svojmu známemu internetové pripojenie od SihotNET, obaja budú mať mesiac zadarmo.

Telekomunikačný operátor Tlapnet aktuálne ponúka v okolí Skalice, Holíča, Pezinka, Modry, Galanty, Serede, Dunajskej Stredy a Levíc širokopásmový internet s rýchlosťou sťahovania až do 1 Gbps, ktorý si záujemcovia môžu vyskúšať 30 dní. Cena internetového pripojenia začína od 9,90 EUR. Súčasťou ponuky je bezplatná inštalácia, „Chytrá TV“ na prvé 3 mesiace zdarma a neobmedzená záruka na operátorom dodávaný hardvér.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -