„Moje detstvo bola lož!“ – Captaina Americu a ďalších šokovala pravda o filme Sám Doma!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Herec Chris Evans (Captain America) bol spolu s ostatnými fanúšikmi šokovaný, keď sa mu odhalila pravda o filme Sám Doma. Respektíve, pravda o filme vo filme Sám Doma. Aby sme pochopili, z čoho presne sú všetci tak prekvapení, musíme sa vrátiť späť do vianočnej klasiky o 8-ročnom chlapcovi menom Kevin McCallister. Veď to poznáte. Rodičia naňho zabudnú a nechajú ho doma, a on svoj čas využíva na robenie vecí, čo inokedy nemohol. Ako napríklad pozeranie neprístupných filmov.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=4dGOfFbzvq4]

 

Pravda o filme Sám Doma

Určite si spomeniete na scénu, kedy si Kevin pozrie starý, ešte čierno-biely film Angels with Filthy Souls, ktorý mu rodičia pozerať nedovolili. Dvojica lupičov mu ale zmarí pohodu. Kevin na ich zastrašenie použije viacero vecí z tohto filmu, ako napríklad jednu z ikonických hlášok. Je zjavné, že scény v tomto počine sú násilné – práve preto mu ho rodičia zakazovali – no vyzerajú ako zo starej klasiky, pochádzajúcej zo zlatej éry Hollywoodu.

To je však ten problém: čiernobiely film Angels with Filthy Souls je falošný. Nikdy neexistoval. Nakrútili ho špeciálne pre Sám Doma, takže existuje len zopár krátkych scén. To až tak zvláštne nie je. Nás všetkých to však šokuje preto, lebo o tom očividne nikto netušil. Priznávam sa, že aj ja som sa „nechal nachytať“ jeho tvorcami a stavím sa, že nie som sám. Medzi fanúšikov, ktorí pravdu o filme vo filme nepoznali, sa radí aj zjavne prekvapený Chris Evans, ktorému to odhalil Seth Rogen:

Komik Seth Rogen a herec Chris Evans však neboli jediní, ktorí sa tento rok dozvedeli pravdu. Okrem zaručene obrovského počtu fanúšikov Sám Doma to boli napríklad aj Rodney Rothman (Spider-Man: Paralelné svety) či zabávač Nick Kroll:

A ako ste na tom vy? Napadlo vám niekedy, že starý čierno-biely film, ktorý Kevin pozerá, v skutočnosti nikdy neexistoval?

Zdroj: screenrant.com, twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -