Predátor vraždí vo svojom poslednom traileri! V kinách sa budeme báť ale aj baviť!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Predátor vraždí vo svojom poslednom traileri!

Už o dva týždne si zájdeme na ďalší film s jedným z najlegendárnejších filmových mimozemšťanov v histórii. Predátor je späť a síce bez Schwarzeneggra, no stále v poriadnej forme. Ide o nový diel v sérii ale z časti aj o jej reštart. Prichádza totiž nový svieži pohľad na túto postavu a to v jedinečnej réžii Shanea Blacka, ktorý si dokonca v pôvodnom filme zahral jedného z vojakov.

Shane Black sa v posledných rokoch formuje ako veľmi zvučné meno. Práve on stál za úspešným pojatím Iron Mana v jeho treťom dieli a aj za originálnou akčnou komédiou The Nice Guys (Ostrí chlapci). Odvtedy sme teda už len čakali, čo urobí ďalej. Práve nový Predátor teda bude jeho novým prelomom a my sme naozaj zvedaví, či dopadne rovnako dobre ako jeho doterajšie filmy.

Musíme uznať, že síce to vyzerá celkom desivo, my z toho cítime aj riadnu srandu, na akú sme od Blacka už zvyknutí. Film mal síce počas natáčania aj pár komplikácií, no nešlo o nič seriózne. V týchto chvíľach sa teda snímok ešte dorába, no my veríme, že posledný úkon príde už čoskoro.

Tvorcovia teda mali s filmom až doteraz plné ruky práce, keďže štúdio bolo najprv nespokojné, že sa celý projekt točil počas dňa. Majstri so špeciálnymi efektami teda museli celý snímok prerábať do nočnej atmosféry. Sám režisér si však z toho iba robil srandu a povedal, že ak bude film úspešný, vydajú obe verzie, dennú aj nočnú. My už sa teda seriózne nevieme dočkať. Lov znova začína!

Tešíte sa na nového Predátora? Ste radi, že sa o neho stará práve Shane Black? Pôjde podľa vás konečne o úspešné pokračovanie v tejto sérii? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -