Fortnite oslavuje prvé výročie a prináša darčeky aj pre nás! Čo môžeme získať?

Nenechajte si ujsť

Populárna hra Fortnite od vývojárskeho štúdia Epic Games oslavuje prvé výročie! A neprichádza naprázdno. Získať môžeme mnoho skvelých darčekov! Ako sa k nim prebojujeme?

Prvé výročie hry Fortnite vo veľkom štýle

Aj keď Fortnite Battle Royale prišiel až ku koncu roka 2017, prvotná verzia hry, čiže mód Save the World, bol realitou už 25. júla 2017. V tento dátum sa medzi nás dostala Early Access verzia, do ktorej sa mohli zapojiť aj tí hráči, ktorí hru nemali predobjednanú. My sa preto dnes môžeme vďaka Epic Games zabávať s autormi hry a zahrať si nový časovo-limitovaný event!

Fortnite prvé výročie
Zdroj: pwrdown.com

Nový event v Battle Royale móde

Nový event na oslavu prvého výročia Fortnite prebieha od dnes a budeme si ho môcť skúsiť až do 7. augusta. Ako na každej oslave, aj táto bude obsahovať narodeninovú tortu. A nie len jednu! Tentokrát tu navyše pôjde o úlohy, ktoré pre si pre nás v Epic Games prichystali. Máme 3 úlohy a 4 ceny na získanie.

Úlohy s odmenami

1. úloha – odohrať aspoň 14 zápasov. Za splnenie misie dostanete 5000 XP!

2. úloha – rozdať svojim nepriateľom aspoň 1000 damage. Za splnenie dostanete emoticon, na ktorom je koláčik s narodeninovou sviečkou.

3. úloha zatancovať pred desiatimi rozdielnymi narodeninovými tortami. Za splnenie dostanete narodeninový spray.

Keď splníme všetky tri úlohy, čaká nás tá najväčšia odmena. Tou je batoh s narodeninovou tortou, ktorý vyzerá naozaj skvelo. Ak budete mať fotografie zo svojej oslavy v squadoch s kamarátmi pri narodeninových tortách, tak ich môžete dávať na sociálne siete s hashtagom #Fortnite1st

Fortnite prvé výročie
Zdroj: epicgames.com

Vyjdete na mapu cez tento krátky event aj vy a budete sa snažiť získať batoh, alebo to necháte na ostatných? A čo by ste popriali vývojárom z Epic Games k prvému výročiu? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -