Dočkali sme sa prvého pohľadu na konzolu Nintendo Switch Mini?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je to priam neuveriteľné, no o konzole Nintendo Switch Mini sa hovorí už od apríla 2017 – teda iba pár týždňov po vydaní jej väčšieho brata. Po internete teda už roky koluje nespočetne veľa chýr a nepodložených správ, ktoré hovoria o menšej a lacnejšej konzole.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Nintendo však dodnes oficiálne neoznámilo, že niečo také vôbec existuje. Pôvodné analýzy predpokladali, že sa nová konzola dostane do obehu v roku 2019. Všetky špekulácie podporil aj portál The Wall Street Journal a taktiež doplnky, na ktoré sa dnes pozrieme. Na povrch totižto vyplávali fotografie doplnkov, ktoré sú vytvorené práve pre očakávanú konzolu Switch Mini.

Nintendo Switch Mini
Zdroj: nintendolife.com

Prvý pohľad na Nintendo Switch Mini?

Tieto produktové fotografie má na triku čínsky výrobca herných doplnkov, ktorého poznáme pod menom HonSon. Ten do svojej ponuky pridal hneď niekoľko doplnkov, ktoré sú špeciálne nadizajnované pre konzolu Nintendo Switch Mini. Medzi nimi sa nachádzajú plastové zadné kryty, ale aj veľké púzdra.

Niektoré z týchto fotiek obsahujú staršie mock-upy konzoly, no pokiaľ sú tieto produkty pripravené na predaj, tak HonSon pravdepodobne dostal informácie o veľkosti a skoré schémy pre novú Switch konzolu. Predsa len, takýto dodávatelia dostávajú podobné informácie oveľa skôr pred vydaním. Podobným spôsobom sa dostávajú na svet aj dizajny smartfónov, ktoré sú odhalené práve ich krytmi.

Nintendo Switch Mini
Zdroj: nintendoworldreport.com

Pokiaľ by šlo aspoň o trochu presné dizajny, tak sa dočkáme Joyconov pripevnených priamo ku konzole. Na ľavej strane sa taktiež nachádza D-pad. A pokiaľ by aj dizajn nebol 100% presný, tak aspoň obaly a kryty musia mať tú správnu veľkosť.

Každopádne, pamätáte si na rok 2013? V auguste odhalená konzola Nintendo 2DS – teda lacnejšia verzia 3DS. Dva mesiace na to bola táto konzola dostupná na policiach obchodov. Je teda možné, že sa aj tentokrát dočkáme oznámenia a hneď na to rýchleho vydania? V tom prípade by sa to mohlo stihnúť ešte počas tohto roka.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo si o tom myslíte vy? Veríte, že bude menšia a lacnejšia verzia Nintendo Switch vyzerať nejak takto?

Zdroj: nintendolife.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -