Jason Momoa sa stane Wolverinom v MCU? Takto sa vyjadril herec!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Je možné, že Aquaman bude nový Wolverine v MCU? Áno, táto veta možno znie chaoticky, ale verte mi, že dáva zmysel. Keď Hugh Jackman oficiálne prestal byť touto legendárnou komiksovou postavou filmom Logan, začalo sa rozprávať o tom, kto by ho raz mohol nahradiť. Raz, keď mutanti dorazia do MCU a stretnú sa s ostatnými…  No a teraz, keď už sú štúdiá Marvel (Avengers) a Fox (X-Men) pod jednou strechou, je odpoveď zreteľná!

Wolverine v MCU
Zdroj: bullshit.ist

Wolverine v MCU pod záštitou Aquamana?

Jason Momoa je americký herec, ktorý po kariérnom rebríčku lezie tak ľahko ako po detskej preliezačke. Má za sebou už množstvo rolí, no najviac ľudí ho pozná z dvoch konkrétnych: Khal Drogo v seriáli Game of Thrones a Aquaman vo filmovom univerze DCEU. No a žeby onedlho pokračoval aj v MCU a stvárnil ikonického Logana? Presne to naznačil samotný herec!

Správu prináša magazín SuperBroMovies, ktorý sa nachádzal na festivale Celebrity Fan Fest v americkom Texase. Tam podľa všetkého stretli aj samotného Jasona Momou, ktorého sa opýtali, akú postavu by si najradšej zahral v MCU, ak by dostal tú príležitosť. Na to hviezda reagovala celkom jednoznačne: WOLVERINE.

Ak je reč o tom, či by Momoa bol dobrý Wolverine, myslím si, že niet veľmi nad čím rozmýšľať. Hranie tohto druhu postáv mu ide, má superhrdinskú postavu a s komiksovou predlohou už pracoval. Taktiež je zaručene obľúbený medzi divákmi a fanúšikmi, čo by ocenil najmä samotný Marvel.

Otázne je len, akú veľkú budúcnosť má jeho Aquaman v DCEU. Momentálne sa dokonca pripravuje aj pokračovanie. Stále je však možné, že Momoa by bol prvý herec, ktorý by súčasne hral dvoch superhrdinov z rôznych vesmírov…

Tak čo na to vravíte vy? Mohol by podľa vás Jason Momoa byť Wolverine v MCU, alebo sú aj lepší kandidáti? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: twitter.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -