FilmyTrailery

Legendárny prvý Pokémon film príde na Netflix v novom 3D prevedení

Pokiaľ si pamätáte na prvý Pokémon film s názvom Pokémon: The First Movie z roku 1998, tak máte nárok na seniorskú zľavu. Akoby to bolo včera, keď mi vzdialená rodina zo Švajčiarska doniesla originálnu kazetu tohto legendárneho filmu. Jediným a zároveň najväčším háčikom bolo, že celý film bol kompletne po nemecky.

Síce som nerozumel ani slovo, no ani to ma neodradilo od každodenného pozerania tejto kultovej rozprávky. Práve tam sa zrodila moja láska ku sérii Pokémon, ktorá prostredníctvom hier pretrváva až dodnes. Nepochybne ma tak potešila správa o novej verzii tohto filmu, o ktorej sme vás informovali ešte začiatkom minulého roku.

Pokémon

Zdroj: whats-on-netflix.com

Prvý Pokémon film v novom šate

Minulý rok sa v Japonsku a Kórei dočkali snímky Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution, ktorý slúži ako remake pôvodného filmu z roku 1998. Rovnaký príbeh s rovnakými postavami, len vypovedaný v krajšom šate pre novú generáciu fanúšikov. Opäť uvidíme Asha, Pikachu, Misty a Brocka pri ich stretnutí s legendárnym Pokémonom Mewtwo.

O vizuálnu prerábku sa postarali počítačové efekty CGI, vďaka ktorým sa môžeme tešiť na 3D animovanú verziu. Určite však treba spomenúť, že nejde o prvý klasický Pokémon film, ktorý dostane remake. Videli sme už totižto film Pokémon: The Power of Us, teda prerábku klasiky Pokémon the Movie 2000.

Ide však o prvý celovečerný film s takouto animáciou v celej histórii série Pokémon. Teraz sa tak konečne dočkáme celosvetového vydania, ktoré prebehne na Netflixe. Práve tam sa aktuálne nachádza väčšina filmov a sérií anime seriálu Pokémon.

Vydanie filmu Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution je naplánované na 27. február 2020, pričom v rovnaký deň vychádza aj druhá séria seriálu Altered Carbon. Už teraz sa neviem dočkať legendárnej scény s plačúcim Pikachu v novej 3D animácii, ktorá ma nepochybne rozplače aj po tých rokoch.

Tak čo, budete koncom februára aj vy pozerať Pokémonov? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: hypebeast.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Neo a Trinity jazdia na motorke a skáču z budovy na nových videách z natáčania filmu Matrix 4

  Filmy

  V dielni Disney sa vraj vyvíja hraný film Na vlásku. Uvidíme princeznú Rapunzel a Flynna v novom rozprávkovom príbehu?

  Filmy

  Film zo sveta Call of Duty sa odkladá. Vývojári z Activision majú vraj nové priority

  Filmy

  Uvidíme vo filme Suicide Squad 2 záporáka menom Bane? Dôkazy hovoria jasne

  Pridaj komentár